Crocs ayakkabılar, (kimilerine göre açıklanamaz biçimde) yazın olmazsa olmazları oldu: birçok ünlü için de, dünya çapındaki yirmi milyon modasever için de…
Havalar soğurken, “En Güzel Çirkin” sloganını kullanan Crocs terlikler, şimdi de yün astarlı su geçirmez versiyonlarıyla kışa damga vurmaya hazırlanıyor: Crocs Mammoth (yani Mamut) serisiyle.

Orijinal Crocs, aslında teknelerde kullanılmak üzere pazarlanmıştı: kaymaması, deliklerden suyun ve kumun girip çıkabilmesi gibi özellikleri ön plandaydı. Ancak rahatlıkları ve muzip görüntüleriyle, Kate Middleton, Jack Nicholson, Kate Moss, Al Pacino ve Teri Hatcher gibi ünlülerin de desteğiyle, bir tür moda ikonu haline geldiler. Hem de onca itiraza rağmen. ABD Başkanı Bush bile bu çılgın ayakkabılarla resimlendi.Turkiye'ye de gelen astarlı Crocs, satışa çıktığı ülkelerde daha ilk ayda satış rekorları kırarak yine ayakkabı dünyasının çirkin kralı olduğunu ispat ediyor.

Kışlık Crocs serileri, canlı renklerin yanı sıra, pastel sonbahar renkleri de içeriyor. Ayağı sıcak tutan bu Crocs‘lar dışarıda da giyileceğe benziyor. Dışarıda uzun süre kalmadığınız sürece, neden olmasın? Arabayla alışverişe gidecekseniz, sıcacık Crocs’unuzu ayağınıza geçirebilirsiniz, size doğru kalkan kaşları umursamıyorsanız tabii. Kendinize güvenin, ne de olsa yakında Eskimolar bile Crocs giyecek.

Mammoth Crocs’ların astarı çıkarılıp yıkanabiliyor. Ilık havalarda astarsız da kullanabiliyorsunuz. Tabanları da, soğuk ve ıslaklıktan korunmak için daha yüksek tasarlanmış.
Kışlık Crocs Terlik ve Ayakkabılar, crocks ayakkabı modelleri, crocks ayakkabı resimleri, crocks ayakkabılar, 2009 bayan, 2009 ayakakbı modası, 2009 ayakkabı, 2009 bayan modası,

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 912
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 03.10.2008 14:47
Sıcak tuttuguna göre çok güzel,benim için güzellikten daha çok kullanımı önemli.
asg Tarih: 03.10.2008 14:31
crocks marka terlikler
CADIKIZ Tarih: 03.10.2008 11:39
igg sinir oluom bunlara yaa gicik kapiom nefret ediom:72::72:
Nerqish Tarih: 03.10.2008 09:52
[COLOR="SlateGray"]Ay evet gordum bunlari sagol sindycim cok tatlilar :72: