12 yıldır hiç ara vermeden televizyonda talk show yapan Okan Bayülgen, "Ekrandaki yaşlı şovmen olmak istemiyorum" diyerek programına bir yıl ara vermişti. Biraz yüzünü dinlendirmek ve programının formatını değiştirmek isteyen Bayülgen, bu zaman içinde hem çok severek yaptığı fotoğrafçılığa ağırlık verdi hem de yapımcılığa.
Şu sıralar eski sevgilisi Deniz Akaya ile birlikte üniversite gençliğini kapsayan bir gençlik programını hazırlayan, bu programa yapımcı olarak imzasını atacak olan ünlü şovmen, diğer yandan da kendi programının hazırlıklarını sürdürüyor. 2008′in ekim ayında ekranlara geri dönecek Okan Bayülgen'in programın adı; "Disko Kralı…"

"Ekim'de döneceğim. Programın adı da "Disko Kralı…" Disko kralı derken, 70′lerin diskosundan esinlenmiş bir şey değil bu. Biz zaten bir diskotekte yaşıyoruz. Hani eskiden mahallenin öne çıkan ağabeyleri, sağ-sol olaylarına karışmadan, böyle tabancalar alıp birbirini vurmak yerine Tolgahan dans kursuna gider, oradan da hidromel diskoya giderek kendilerini gösterirlerdi. Bu programda biraz bu konuyu irdeleyeceğiz. Ardından da "Pudra" gibi bir kitap çalışmam olacak. Onun adı "Nefes…" Nefes'te de yaşayan, değerli müzisyenleri fotoğraflayacağım. Bunun için çalışmalara başladık. Şu an 20 kişi belirlenmiş durumda."

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 5585
favori
like
share
gamzelinur Tarih: 14.07.2010 15:09
okan bayülgen çok doğal bir adam diskoyu da medya yı da takip ediyorum
Şayeste Tarih: 23.05.2010 22:34
Muhabbet Kralı'nda bu gece Ceyhun Yılmaz ve Tayfun Talipoğlu var..
Sohbet şimdiden çok güzel..
Kesinlikle kaçmaz
ILNUR Tarih: 04.06.2009 15:55
yha sevdiğim sanatçı var diye gecenin geç saatine kadar bekledim neredeyse 4 saat yayın yapıo konuklarıyla fazla ilgilenmedi bence ben beğenmedim
Rüya Tarih: 18.05.2009 20:48
[COLOR="PaleTurquoise"]Okan Bayülgen gelmis gecmis en iyi programcı.Televizyon cocugu döneminden belli izliyorum yaklasık 12 sene oldu.Bir kere bile sıkılmadım izlerken.Okan program yaptıgı sürece sadık bir izleyiciyisim.
PunqEniqma Tarih: 21.03.2009 08:43
güzel bir program
EFSANE1903 Tarih: 19.02.2009 19:16
Milletle çok dalga geçiyo ya...
CiCeGiM Tarih: 16.01.2009 21:15
Okana uyuuz oluyorumm:160:
Pedaliza Tarih: 16.01.2009 09:11
[COLOR="Pink"]Cumartesi 23:00
Disko Kralı

Bu gece Disko Kralı gecesi

Okan Bayülgen, “Disko Kralı” tiryakilerine bu gece yine muhteşem bir şov hazırladı.
Dinamik, eğlencesi bol, sürprizi bol, süper bir şov!
Talk show’un ustalarından Okan Bayülgen’in sunduğu “Disko Kralı”na bu gece yine, müzik, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri konuk olacak.
Tek bir stüdyo içinde üç ayrı dekorun kullanıldığı “Disko Kralı”nda, taşınabilir olarak tasarlanan bu dekorlar yayın sırasında değiştirilebiliyor. Programın üç ana bölümünü; dört konuklu sohbet masası, üç konuklu talk-show kanepesi ve Bayülgen'in tek bir konukla başbaşa kaldığı alan oluşturuyor.
Disko Kralı'nda; Hakkı Devrim ve Erol Günaydın'dan oluşan "İhtiyar Heyeti" ile Özgür Çakıt'ın program içinde hazırlayıp sunduğu "Ben Bi'şey Merak Etmek İstiyorum" adlı araştırma bölümleri de var.
Sert sorulardan oluşan "Cevap Hakkı", telefon konuklarına yöneltilen "Malumatfüruş" soruları, "Medya Canavarı" ve Hakkı Devrim'in Medya Arkası bölümleri de programın beğeniyle izlenenleri arasında.
Yeni oyuncuları, canlı ve bant skeçleri, orkestrası, araştırma dosyaları, canlı performansları ve akla hayale gelmedik tüm delilikleriyle “Disko Kralı” bu gece yarısı Kanal D'de. Sakın kaçırmayın!
dohex Tarih: 19.11.2008 14:08
guzel eyw.