Burak Özçivit Kimdir - Burak Özçivit Hakkında - Burak Özçivit Resimleri
Burak Özçivit (d. 24 aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken. Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şuanda Uğurkan Erez'in ajansında cast olarak çalışmakta, mankenliği ise bırakmıştır.

Daha sonra 2005'te Best Model of The Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18 dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Şuanda Küçük Sırlar adlı dizide Çetin'i canlandırmaktadır.

Burak Özçivit Resimleri

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1680
favori
like
share