Kova Burcu Aylık Burç Yorumu Ekim 2008

Kova Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz.15 Ekime kadar Merkür, geriye giderek; çevresel koşullarınızı ve beklediğiniz haberleri geciktirebilir.. Merkür’ün bu ters hareketini de mantıklı davranarak kendi lehinize çevirebilirsiniz.. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz. Partnerinizi zorlamamalısınız ve onu düşüncelerinizde özgür bırakmalısınız. Yoğun tutkularınız ön planda olacak. Enerji kapasitenizin sınırlarını zorlayacaksınız. Geçen aydan kalan işlerinizi tamamlayacak, önemli kararlar alacaksınız. Kendi inisiyatifiniz tamamen baskın olacak.

[COLOR="gray"]Kova Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Kariyer gezegeniniz Mars ay boyunca enerjinizi arttıracak. Özgürlükçü yapınızdan kaynaklanan davranışlarınız, her şeyi sorun haline getiren çevrenizde tepkilere neden olabilir, zor anlar geçirebilirsiniz. Merkür’ün ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Başlayacağınız yeni bir iş için, kendinizi kısıtlayacak sınırlar koyun. Fakat, bu arada eskiden planladığınız bir işi devreye sokabilirsiniz. Yeni işlerde sorun yaratan Merkür, eski işlerinizi destekleyecektir. Böylece, bazı ilişkilerinizdeki eskimiş sorunlarınızı bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Plüto’nun uzun yıllardır 12. evinizde kalacak. olması, yaşama bakış açınızı değiştirecek. Değer yargılarınızda köklü değişimler meydana gelecektir. Mal varlığınızı arttırmak isteyecek, yaşam sınırlarınızı genişleterek rahat bir esnekliğe kavuşacaksınız.

[COLOR="gray"]Kova Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
15 Ekime kadar eski rahatsızlıkların nüksetmesi olasılığı karşısında tıbbı kontrlollerden geçmenizde yarar var.Kadınlar rahim ve yumurtalık kontrolünü yaptırmalılar. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Yine derin sezgisel yeteneğiniz ruhsal çalışmalar konusunda size destek verecek ve yaşamı sorgulayacak felsefi düşünceler içinde olacaksınız. Ruhsal yeteneklerinizi ortaya çıkaracak mistik çalışmalar içinde olmanız hayata farklı bir bakış açısı ile bakmanıza neden olacaktır.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 618
favori
like
share