Oğlak Burcu Aylık Burç YorumuEkim 2008

Oğlak Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Bu dönem çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız.Uzun süredir sizden duygularını gizlenen aşk itirafları alabilirsiniz. Belkide geçmişte kalan bir okul arkadaşı ve eski bir aşk size nostaljik duygular yaşatacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle sıkı bir sinerji yaratacaksınız. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa aksettirme konusunda başarılısınız. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız baskın olacak. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız.Yine aşk ilişkilerinizde yoğun bir tempo var. Partnerinizle önemli kararlar alacak, birçokları evlenecek. Hatta bazıları gecikmiş evlilik tarihlerini öne alacaksınız. Fakat, Mars’ın güçlü etkisi aşk ve ortaklıklarınıza hareket kazandırırken, tartışma ve rekabet ortamları yaratacaktır.

[COLOR="gray"]Oğlak Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Gezgenlerin bir çoğu kariyer evinizde olacak ve Merkür geri hareketine 15 Ekime kadar sürdürecektir. Bu dönemde işinizle ilgili duraksamalara aldırmamalsınız. Patronlarınızdan ve üstlerinizden beklediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz. Önemli işlerinizi ertelemeli ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz. Beklemeye alınmış dosyaları tekrar gündeme alacak ve onay bekleyen konuları sonuçlandıracaksınız. Kozmik etkiler şans oklarını sizden yana kullandı. Bazılarınız işlerini değiştirerek istediğiniz şartlara kavuştunuz. İlişkilerde arzulanan ortamlar yakalandı. Artık Jüpiter, yeni bir yolculuğa hazırlanmakta. Kendi öz burcunun yöneticisi olduğu Yay’dan size burcunuza geçmeye hazırlanıyor ve size şans getirmeye hazırlanmaktadır. Bir yılı aşkın süre burada kalacak. Deneyimlerinizde, sezgileriniz önemli bir yere sahip olurken, ufkunuz genişleyecek, pozitif bakış açısı altında paylaşımcı bir yapıya kavuşmanızı sağlayacak. Partnerinizin maddi olanaklarından yararlanacaksınız.

[COLOR="gray"]Oğlak Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınız konusunda olumlu bir ay. Sadece uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerin disiplinli yapıları sizin için de güzel bir sağlık örneği olacak ve ihmal ettiğiniz sorunlarınıza onlar ayna tutacaklar ve artık yaşamınızı ve beslenmenizi kontrol altına alabileceksiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 667
favori
like
share
CADIKIZ Tarih: 07.10.2008 18:17
Tesekkurler