Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu Ekim 2008

Terazi Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Ayın ilk günlerinde enerjinizin yoğun olması, duygusal sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Kendinizi huzurlu hissetmeniz konusunda gerekli şartları kendiniz sağlamalısınız.24 Eylül- 15 Ekim tarihlerinde merkür geri hareket edeceği için partnerinizle ilgili sorunlarınızı gözünüzde fazla büyütmemelisiniz. Duygusal coşkularını size hata yaptırabilir. 29 Eylülden sonra “yeniay”ın da burcunuzda doğmasıyla birlikte, şimdiye kadar denemediğiniz bir işi yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ortaklıklar, aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz. Evlilik ve nişan gibi bir durum varsa, son sözü siz söyleyecek ve ilişkinize hakim ve otoriter bir tavırla yaklaşacaksınız. Yeni Ay nedeniyle kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. . Bu ay kesinlikle partnerinize ileriye yönelik sözler vermemelisiniz. Çünkü, ilişkiler konusunda; 4 Haziran’dan sonra daha akılcı davranmanızı sağlayacak etkiler alacaksınız.

[COLOR="gray"]Terazi Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Bu ay Aşk ve İş gezegeniniz Mars, ortak çalışmalarınıza aktivite kazandırıyor. kozmik gücün sizi desteklediğini unutmamalısınız. Cesur davranın, kaybetmediğinizi göreceksiniz.Ay boyunca her konuda kendinizi güçlü hissediyorsunuz. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. Yılın en ilginç aylarından birini yaşayacaksınız. Yine bu ay birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almanız gerekecektir. Onlarla paslaşmak ve çevrenize yardımcı olmak size olumlu bir ilerleme kazandıracaktır. Birlikte çalışacağınız kişilerin niteliği ve size samimi yaklaşımları sizin için bir ölçü olacaktır. 29 Eylülde Yeni Ayın “ortaklıklar ve işbirliği eviniz” olan Terazi’de doğması; iş akışınızla ilgili stratejik konuların gündeme gelmesine neden olacak. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı, hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor.

[COLOR="gray"]Terazi Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Burcunuzda gezegen birikimi yüzünden, güçlenen enerjiniz sizi yorabilir. Spor yapmalı, kalbinizi ve dolaşım sisteminizi düzenli tutmak için gerekli özeni göstermelisiniz. Böbrekler, cildiniz, bacak üstleriniz ve baldırlarınız önem kazanacaktır. Karaciğerinizi yoracak yiyeceklerden uzak kalmalı ve dengeli beslenmelisiniz. Yine tansiyon problemleri olanların, genel bir kontrolden geçmeleri yerinde olacaktır. Hava şartlarına uygun giyinmeli ve beslenme konusunda aşırıya kaçmamak gerekiyor. Alışkanlıklarınıza bağlı yaşamak sizin için önemli olacaktır. Bazılarınızın romatizma şikayetleri gündeme gelecektir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 599
favori
like
share