Başak Burcu Aylık Burç Yorumu Ekim 2008

Başak Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Aşk hayatınız oldukça karışık seyredecek 15 Ekimden sonra Merkür ileri hareketine başlayacak. 15 Ekime kadar ilşkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin. . Merkür’ün ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız. Önce değer vermek istemeseniz bile, daha sonra olabilecek eksileri düşünecek ve vazgeçeceksiniz.18 Ekime kadar Akrep’te ilerleyen Venüs sayesinde yaşam disiplini iyi olan kişilerle uyumlu fikir birliği içinde olacaksınız. Kişiliğinizde bu iletişimden olumlu etkilenecek. Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.

[COLOR="gray"]Başak Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Ay boyunca değişim evinizin yöneticisi Mars; ay boyunca size destek vermeye devam ediyor. Geleneksel yapınızı kararlı bir şekilde muhafaza ederek, işinizin gerektirdiği tüm enerjiyi ortaya koyacaksınız. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davnamanız gerekebilir. Fakat gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız.15 Ekimden sonra istediğiniz para hareketi başlayacaktır. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her bir konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. Bu çekişmeler içinde tatminsizlik duygusu yaşamak istemiyorsanız, ruhsal sağlığınıza önem vererek, düşünce ekseninizin artı ve eksilerini dengede tutun. Sadece bir yöne konsantre olmayın.

[COLOR="gray"]Başak Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızda önemli bir sorun yok. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat, Mars’ın güçlü enerjik etkisi size ataklık kazandırırken, istenmeyen kazalara da neden olabilir. Kesici, yanıcı maddelerden uzak durun. Mümkünse bu ay araba kullanırken dikkatli olun veya trafiğe çıkmayın. Cildinize gereken önemi göstermeli ve bol su içmelisiniz. 24 –14 ekim tarihleri arasında böbreklerinizi ve cinsel organlarınızı korumalısınız. Özetle, bu dönemde Güneş ve Mars’ın vereceği hareket enerjisini kontrollü kullanın. Kol, bilek ve bacaklarınıza dikkat edin.Alış verişlerinzie yalnız çıkmayın ve çevrenizden yardım alın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 604
favori
like
share