Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Ekim 2008

Yengeç Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Bu ay; o çok sevdiğiniz ev yaşantınız gündemde olacak. Kişisel olaylarınızı ailenizle bütünleşerek yaşamak isteyeceksiniz. Onların fikirleri sizin için oldukça önem taşıyor. Venüs tüm iyi dileklerini ve olumlu enerjisini size aktarmak için, sanki size söz vermiş gibi davranıyor.Romantik olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek. Fakat bu özelliğinizi yakın aile ilişkilerinizde de kullanmak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak istemeniz, onları da, mutlu edecek. Bu karizmatik dostlarınızın size iyilik yapma şansını onlara vermelisiniz. Çünkü onlarda uzun süredir bekledikleri, dostluklarını ispat etme şansını yakalayacaklardır. 7. evinizdeki (aşk ve evlilik evi) Jüpiter ve Plüton kariyer ve maddi durumu iyi olan kişilerle evlilik şansı verebilir. Partnerinizin maddi destek alacaksınız. Yalnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük veya küçük olabilir) bir ilişki başlatabilirler. Fakat, bu tür ilişkilerde iyi analizler yaparak kararlar verin. Çünkü, doğru olduğunu sandığınız konularda hatalı kararlar almış olabilirsiniz.

[COLOR="gray"]Yengeç Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Bu ay eski evinizi yeniden restore etmek için tam zamanı. Geri giden Merkür size bu fırsatı veriyor.. Nostaljik yapılardan hoşlandığınız bir gerçek. Beklediğiniz ve tarzınıza uygun bir ev ve yaşam alanı tam isteğinize göre çıkacak ve siz bu fırsatlardan memnun kalacaksınız. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. 29 Eylül’de aile ve yuva evinizde meydana gelen Yeni Ay; duygularınızın yenilenmesine ve yaratıcılığınız artmasına neden olacaktır. Nazik ve kibar olacaksınız. Bu dönemde; maddi konularla ilgili bilançolarını gözden geçirerek beklemede kalabilir, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz. Bu arada fantastik konulara ilgi duyabilirsiniz.

[COLOR="gray"]Yengeç Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay, sağlık konusunda sorunlarınızın olmamasına karşın, aşırı enerji yüklenmesinden dolayı sinirleriniz gergin olacaktır. Çevrenizdeki herkese bağırabilir ve çevrenizdekilere negatif yaklaşabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız. Spor aktiviteleri, bedensel hareketler ve yürüyüşlerin size faydası olacaktır. Ay boyunca geceleri erken yatmaya gayret edin. Katılacağınız toplantılarda yiyeceklerinizi fazla abartmamalısınız..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 460
favori
like
share