Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Ekim 2008

[COLOR="gray"]Boğa Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Bu ay genel olarak; duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem; çok fazla efor sarf etmeden, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Yönetici Gezegeniniz Venüs; çalışma ve aşk yaşamınızı canlandırıyor. İlişkilerinizdeki yüksek potansiyel size aktivite kazandıracak. Ayrıca, ortaklıklar ve aşk gezegeniniz Mars’ın Venüs’le olumlu açıları, ilişkilerinize şans ve güçlülük verecek. Yine bu dönem, şirket içi aşkları da gündeme getirecektir. Bir çoğunuz beklediğiniz fırsatları yakalayacaksınız. Eğitim ve öğretimle ilgili konularda, size güç görünen konularda atılım yapacak, eğitiminizi destekleyici konularda adımlar atacaksınız. Aşk yaşamınız ve parasal konularınızın gelişimi paralellik arz ediyor. Bazılarınız, aradıkları ilişki fırsatını çalışma ortamında bulacaklar. 1-24 Ekim arası sürpriz evlilikler olabilir. Uzun süredir gerçekleştirmeyi düşündüğünüz beraberliklerin temelini atabilirsiniz.

Boğa Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Bu ay Aşk ve İş gezegeniniz Mars, ortak çalışmalarınıza aktivite kazandırıyor. kozmik gücün sizi desteklediğini unutmamalısınız. Cesur davranın, kaybetmediğinizi göreceksiniz.Ay boyunca her konuda kendinizi güçlü hissediyorsunuz. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. Yılın en ilginç aylarından birini yaşayacaksınız. Yine bu ay birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almanız gerekecektir. Onlarla paslaşmak ve çevrenize yardımcı olmak size olumlu bir ilerleme kazandıracaktır. Birlikte çalışacağınız kişilerin niteliği ve size samimi yaklaşımları sizin için bir ölçü olacaktır. 29 Eylülde Yeni Ayın “ortaklıklar ve işbirliği eviniz” olan Terazi’de doğması; iş akışınızla ilgili stratejik konuların gündeme gelmesine neden olacak. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı, hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor.

[COLOR="gray"]Boğa Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızda önemli bir sorun yok. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat, Mars’ın güçlü enerjik etkisi size ataklık kazandırırken, istenmeyen kazalara da neden olabilir. Kesici, yanıcı maddelerden uzak durun. Mümkünse bu ay araba kullanırken dikkatli olun veya trafiğe çıkmayın. Cildinize gereken önemi göstermeli ve bol su içmelisiniz. 24 –14 ekim tarihleri arasında böbreklerinizi ve cinsel organlarınızı korumalısınız. Özetle, bu dönemde Güneş ve Mars’ın vereceği hareket enerjisini kontrollü kullanın. Kol, bilek ve bacaklarınıza dikkat edin.Alış verişlerinzie yalnız çıkmayın ve çevrenizden yardım alın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 642
favori
like
share