Genel Bilgiler

Okulumuz Afyon-İzmir karayolu üzerindeki Ali Çetinkaya Kampüsü içerisindedir. Kampüs alanında, Afyon Meslek Yüksek Okulu, Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi (Mavi Hastane), Seramik, Mobilya, Mermer Atelyöleri, Aşçlık programı ve bu programda öğrenim gören öğrencilerin uygulamalarını yapabilmeleri için mutfak bulunmakta, son sistem donanımlara sahip üç adet bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır.

Kampüsümüzde öğrencilerimiz, öğretim elemanlarımız,idari kadromuz ve Afyon halkı spor etkinliklerine katılabilmektedir. Bu amaçla kampüsümüzde futbol, basketbol ve voleybol sahalarının bulunduğu Mehmet Sami Hacıoğlu stadyumu hizmet vermektedir. 2000 yılında kullanıma açılan 9600 metre karelik bu stadyumda 500 kişi kapasiteli birde tribün yer almaktadır.

Kampüs ulaşım minibüsler ve halk otobüsleriyle sağlanmakta ve öğrenciler ulaşımda hiçbir problemle karşılaşmamaktadır. Kampüste yurt bulunmamakta ve bu kampüste öğrenim gören öğrenciler; şehir merkezindeki devlet yurtları, özel yurtlar veya konutlarda barınmaktadırlar. Kantinimizde, öğrencilere beslenme, içecek, oturma,müzik gibi hizmetler verilmektedir. Kantin dışında kampüsteki yemekhaneden de yararlanalabilmektedir. Öğrencilerimizin sağlık sorunları MedikoSosyal Merkezinde çözümlenmekte ve gerekli görülen durumlarda öğrencilerimiz kampüs alanındaki Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesine (Mavi Hastane) sevk edilmektedir.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2905
favori
like
share
FreddyKrueger Tarih: 20.08.2009 00:19
Afyon Meslek Yüksekokulu Resimleri - Afyon Meslek Yüksekokulu Fotoğrafları
mzffr09 Tarih: 20.08.2009 00:09
okulun fotoları yokmu acaba