Bubble Ice AgeOyunun amacı 3 ya da daha fazla sayıda aynı renkteki buz kabarcıklarını bir araya getirmektir. Bir araya gelen kabarcıklar parçalanarak oyun alanının dışına çıkar. Eğer aşağıda, bunlara tutunan başka kabarcıklar varsa bu kabarcıklar da düşer. Bölümü bitirmek için bütün kabarcıkları yok etmek gerekiyor. Eğer kabarcıklar zemine inerse oyun biter.

Oyunda 5 adet zorluk seviyesi mevcut: Baby, Easy, Medium, Hard ve Unreal. Baby seviyesinde oynadığımızda, diğer seviyelerden farklı olarak baloncuğun izleyeceği yolu gösteren işaret çizgisi bulunuyor. Zorluk seviyesi yükseldikçe oyun alanı genişliyor ve dolayısıyla karşımıza çıkan baloncuk sayısı artıyor. Her atıştan sonra ekranın sağındaki kırmızı sayaç bir miktar yükseliyor. Tamamen dolduğu zaman asılı baloncuklar 1 kat aşağı iniyor. Dolayısıyla baloncuklar zemine daha çok yaklaşıyor. Zorluk seviyesi arttıkça sayaç daha çabuk doluyor.

Oyun Şekilleri:

Classic, Puzzle, Advanced ve Endless olmak üzere 4 çeşit oyun şekli var. Classic, temel oyundur diyebiliriz. Puzzle oyununda gelen baloncuklar belirli kalıba göre dizilmiş oluyor. Ayrıca biten bölümlerin ardından yeni bölümler açılıyor. Advanced oyununda değişik özellikleri bulunan baloncuklar düşebiliyor. Endless' de ise baloncuklar aşağıya indikçe arkadan sürekli yenileri geliyor.DownLoad

YükLe

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 2505
favori
like
share
Crayz98 Tarih: 11.01.2010 12:59
teşekkürler
extra_rock1 Tarih: 10.01.2010 19:52
tşk