[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Dr. Jack Shepard
Kazazedelerin lideri olan Jack bir doktor. Uçak kazasından kurtulanların yardımına ilk o koştu. İlk şokun atlatılmasından sonra mantıklı davranarak neler yapılması yolunda yol gösterdi ve doğal lider seçildi.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Kate
Uçak kazasından önce küçüklük arkadaşını öldürmekle suçlanarak hapis cezasına çarptırılan Kate, adada yeni bir hayat kurma şansını yakaladı.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Sawyer
Öfkeli, agresif, kaba ve düzensiz biri. Bencilliği ve antisosyal yapısıyla tek başına da güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Kate'e karşı duygularını ise pek gizlemeye gerek görmüyor.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Sayid
Sayid bir Iraklı. Birinci körfez savaşında Irak ordusu adına savaşmış bir subay. Asıl mesleği ise veteriner. Elektronikten ve mekanikten çok iyi anlıyor. Matematikten de. Uçakta buldukları kullanımaz durumdaki telsiz ve bir takım elektronik parcalardan sinyal verecek bir araç yapmaya çalışıyor. İyi niyetli ve uyumlu biri.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Locke
Geçmişi ve bugünü gizemli dolu biri. Adada huzura kavuştu. Kazadan önce tekerlekli sandalye kullanıyordu. Ama bunu kaksasedelerin hiç biri bilmiyor.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Claire
Avusturalyalı genç bir kadın ve 8 aylık hamile. "Ben çok modernim ve bekar anne olacağım" diyen Claire, hoşgörülü, neşeli, sevimli ve uyumlu biri.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Charlie
Drive Shaft adlı ünlü bir rock grubunun elemanı olan Charlie, aslında uyuşturucu bağımlısı. Locke'un sayesinde bu alışkanlıktan kurtuluyor. En iyi arkadaşı Claire'e karşı platonik duygular besliyor.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Hurley
Ilımlı, hoş ve arkadaş canlısı biri. Grubun en şişmanı. İnsanlara yardım etmeyi seviyor. Tek kusuru, kan tutması. Kan gördüğü zaman bayılıyor. Onun dışında grubun moralini yüksek tutmak ve diğer kazazedelere yardım etmek için elinden geleni yapıyor.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Sun
Jin'in karısı. İngilizce bildiğini kocasından ve diğer kazazedelerden saklıyor. Bitkiler konusunda bilgi sahibi. Dr John'a tedavi konusunda yardımcı olmaya çalışıyor. Kocasının baskısından bunalmış. Uçağa binmeden önce onu terkedip Amerika'ya kaçmayı düşünüyordu. Korenin seçkin ve zengin bir ailesinin kızı.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Jin
İngilizceyi pek iyi konuşamayan garip ve itici bir adam. Karısı Sun'ı çok kıskanıyor ve onun adeta muhafızı gibi kontrolü altında tutuyor.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Walt Lloyd
Michael'in 9 yaşındaki gizemli oğlu ve adadaki tek çocuk. Annesi öldükten sonra babası ile seyahat ediyordu. Bir de labrador cinsi köpeği Vincent. Kazadan Vincent da sağ olarak kurtuldu. İleriki bölümlerde tersten fısıldaması ile ünlü.

[URL=http://imageshack.us]
[COLOR="darkred"]Michael Dawson
Kazadan kurtulan tek çocuğun babası. Eski karısı ölene kadar yıllardır oğlunu görmemiş. Avusturalya'ya oğlunu almaya gelmiş. Oğlu ile ilişki kurmaya çalışıyor. Ressam.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1139
favori
like
share
Sylar Tarih: 29.05.2010 19:52
Sanırım öyle pek okumadım ama gözüme takılan bikaç cümle o yönde idi.
Başında da bişey anlamadık bitti hala bişey anlamadık gibisinden bir cümle var idi.
Bakınız ntv.
FreddyKrueger Tarih: 29.05.2010 18:53
[COLOR="#c0ccf4"]FinaLi Hiç KimSeyi Tatmin Etmemi$ Sanırım ¿

Hep oLumSuz Yorum oLduqunu Duymu$tum...
Sylar Tarih: 29.05.2010 18:24
Ve bitti Lost efsanesi de.
Pedaliza Tarih: 28.10.2009 17:44Oyuncular: Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway, Daniel Dae Kim, Yunjin Kim, Evangeline Lilly, Terry O'Quinn

Dünyanın en çok izlenen dizisi FOX'ta!
Sidney'den Los Angeles'a giden bir yolcu uçağı korkunç bir kaza geçirir ve ıssız bir adaya düşer.

Kurtulan 48 yolcunun yardım sinyalleri işe yaramayınca, adayı keşfe çıkarlar...

Ancak ada tahmin ettikleri kadar ıssız değildir...

Lost yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'da FOX'ta!


FreddyKrueger Tarih: 09.12.2008 14:42
LOST 5. SEZONSonunda, “LOST“ta 5. sezon ne zaman başlayacak?” sorusuna kesin cevap Hollywood Reporter’dan geldi. HR’nin haberine göre; “LOST’ta 5. sezon, 21 Ocak Çarşamba günü saat 21:00′de 2 saatlik prömiyeriyle start alacak. Toplamda 17 bölümden oluşan 5. sezonun Mayıs ayı içinde bitmesi planlanıyor.

Bu habere göre 21 Ocak’taki yayın saatleri şöyle olacak:

20:00 - 1 Saatlik Özet Bölüm

21:00 - 5×01 “Because You Left”

22:00 - 5×02 “The Lie”

Yani LOST, 1. sezondan bu yana ilk defa bir sezon prömiyerine, özet bölüm haricinde 2 saatlik yeni bölümle çıkıyor olacak. Bundan itibaren de her hafta Çarşamba günleri saat 21:00′da Amerika’da yayınlanıyor olacak.
nrqL Tarih: 08.12.2008 12:05
sıra arkadaşm bu filmn tiryakisi yaa uçak manyaqı olmuş
ozlems_o Tarih: 03.12.2008 23:12
Rüya Tarih: 02.12.2008 22:30
Sana katılıyorum özlem ben de ilk izlemeye basladıgımda kesıntısız 5-6 saatt izlerdim. Bir ara kendimi okadar kaptırmıstımki evdekiler yüzüme garip garip bakar olmustu:78: Ama izlemeyn arkadslardan rica ediyorum elstirebilmek icin bile önce izlemeleri lazım. Hoş.. izlediklerinde elestiri yapabilecekler mi cok merak ediyorum:72:
ozlems_o Tarih: 02.12.2008 20:23
' 2 aydır lost fırtınasına kapılmış durumdayım ben bişey güzel diye tavsiye edildiğinde protest edenlerden değilim

pişmanda değilim bu huyumdan çok güzel bir dizi mükemmel bir zekayla yazılmış bir senaryo yalnız sonunda ne olacak çok merak ettiğimden bölümler arka arkaya gidiyo durduramıyorum kendimi

şu an 4. sezondayım ve o da bitmek üzere şubattaki yeni sezonu merakla bekliyorum ayrıca jack shepard yani matt fox hayranıyım:78: