Samsung'un yeni modeli Samsung M8800 Pixon cep telefonu 8 megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası ve tamamen dokunmatik özellikli ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 2008 Ekim ayı içerisinde piyasaya sunulacak olan Samsung Pixon cep telefonu diledikleri her an şipşak fotoğraf çekmek ve çektiği bu fotoğrafları dilediği an dilediği kişilerle kolayca paylaşmak isteyen kullanıcılara yönelik bir cep telefonu. Samsung Pixon sayesinde artık kullanıcılar diledikleri an mükemmel fotoğraflar çekebiliyorlar.Eğlenceli şeyler yapan eş ve dostların veya evcil hayvanların fotoğrafları beklenmedik çekimler olduklarından ve bu tür çekimlerde sürekli fotoğraf makinesini hazır bulundurmak olanaklı olmadığından zor çekimlerdir. Artık bu fotoğraflar, Samsung Pixon cep telefonunun 8 megapiksellik dijital kamerası ile normal bir dijital fotoğraf makinesi performansı ile çekilebiliyor.

Dünyanın tamamen dokunmatik özellikli en ince 8 megapiksel cep telefonu olan Samsung Pixon 13.8 mm inceliğinde bir gövdeye sahip. Samsung Pixon cep telefonu sadece dış görünümü ile normal bir fotoğraf makinesini andırmakla kalmıyor aynı zamanda 16x dijital zumu, otomatik odaklaması, hızlı çekim özellikleri, yüz tanıma fonksiyonu ve geo-tagging (coğrafi konum etiketleme) gibi özellikleriyle de fotoğraf çekim kalitesini arttırıyor.Samsung Pixon dokunmatik ekran

Samsung Pixon kameralı cep telefonunun, 3.2 inç büyüklüğündeki tamamen dokunmatik ekranı ve fotoğrafları harika şekilde izlemeye ve paylaşmaya olanak tanıyan entegre Photo Browser özelliğiyle sıradan bir dijital fotoğraf makinesinden daha iyi bir performans sergilediği dahi söylenebilir. Samsung Pixon cep telefonu kamera özelliğine sahip olmasına rağmen özellikleriyle kullanıcıların beklentilerine cevap veremeyen modellerden bıkmış olan kullanıcılara yönelik bir ürün.

Pixon cep telefonu görüntü kalitesi

Samsung'un; hayatı daha kolay ve daha eğlenceli hale getirmek için müşterilerinin yaşamlarını geliştirmek amacıyla sürekli yenilikçi ürünler geliştirme çabasında olan bir firma olduğunu ifade eden Samsung yetkililerinden Geesung Choi sözlerine şöyle devam etti: "Artık her kesimden kullanıcılar fotoğraflarını daha süratli ve daha kolay şekilde kontrol edebilecekler. Kullanıcılar ilk defa cep telefonlarındaki dijital kamera fonksiyonu ile normal bir dijital fotoğraf makinesinin görüntü kalitesine ulaşabilecekler. Kullanıcılar sadece kolay fotoğraf çekmiş olmayacaklar aynı zamanda kaliteli fotoğraflar da çekmiş olacaklar."Samsung Pixon fiyat & piyasaya çıkış tarihi

Samsung Pixon cep telefonu ekim ayı ortalarına doğru önce Fransa'da ve ardından kısa bir süre sonra da çoğu Avrupa ve Asya ülkesin piyasaya sunulacak.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 606
favori
like
share