Anında mesajlaşma platformu MSN'den artık ev/iş hatta cep telefonlarını bile aranabilecek. Nasıl mı? İşte yanıtı;


Türk Telekom ve Microsoft'un ortak çalışmasıyla geliştirilmekte olan yeni servis sayesinde Windows Live Messenger aboneleri, tüm ev/iş ve GSM numaralarını, ev ya da iş yerlerinden arıyormuş gibi uygun fiyata arayıp konuşma fırsatı yakalayabilecek

Türk Telekom, Microsoft'la yaptığı işbirliği sonucunda, müşterilerine Windows Live Messenger üzerinden telefon görüşmesi yapma imkanı sunacak. Yakında hizmete girecek olan bu servis, Türk Telekom'un İletişim Teknolojileri Sponsoru olduğu CeBIT Bilişim Eurasia 2008'de duyuruldu.

Yapılan işbirliği sonucu verilecek hizmetle Microsoft Live Messenger aboneleri, tüm mobil ve sabit operatör numaralarını ev ya da işyerlerinden arıyormuş gibi, uygun fiyata arayıp diledikleri kadar konuşabilecek.

Türk Telekom müşterilerinin internete bağlı bilgisayarlarından, Windows Live Messenger uygulaması ile ev/iş ya da GSM numaralarına yapacakları tüm arama ücretleri, Türk Telekom ev ya da iş telefonlarından arıyormuş gibi, ev ya da iş telefonu tarifesinden hesaplanacak ve aynı telefonun faturasına yansıtılacak.

Servisi kullanmak için gerekli olan abonelik de ücretsiz olacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 347
favori
like
share
NonameTR Tarih: 11.12.2008 17:15
Güzel
Bekle ve gör.
Heyecanına değecekmi bakalım
by_KaRizMa Tarih: 29.11.2008 23:44
paylaşımın için sağol valla güzel haber
gamsem_ Tarih: 27.11.2008 20:14
hadi ya valla güsel bişeymiş bu olay.. beklioruzz
CA-CHALLENGE Tarih: 12.10.2008 19:50
Nerqish

paylaşımın için teşekkürler