LG Electronics yeni modeli LG KP500 cep telefonu ile dokunmatik ekranın sağladığı kullanım kolaylığı ve konforunu cazip bir fiyat ile her kesimden kullanıcıya sunuyor. Tamamen dokunmatik ekran özellileriyle çalışabilen yeni LG KP500 cep telefonu piyasada mevcut dokunmatik ekranlı telefonlarda bulunan en son dokunmatik ekran teknolojilerini bünyesinde barındırıyor.İnce ve zarif b ir yapıya sahip olan LG KP500 dört frekansta da çalışabilen bir GSM telefonu. Bu özelliğiyle dünya çapında global bir kullanım alanına sahip olan LG KP500 cep telefonu 39 farklı dilde kullanılabiliyor. Kullanım dili ne olursa olsun dokunmatik ekranlı KP500 cep telefonunun sezgisel ve canlı bir yapıda tasarlanmış kullanıcı arayüzü her kesimden kullanıcının anlayabileceği bir sadeliğe sahip. 3 inç büyüklüğündeki ekran cep telefonu üzerindeki her türlü işlemin son derece kolaylıkla gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.LG Mobile Başkanı ve CEO'su Dr. Skott Ahn: "Tüm dünyaya yayılmış müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimler en son model dokunmatik ekranlı cep telefonu deneyimini yaşamak isteyen kullanıcı sayısının çok daha yüksek olduğunu gösteriyor. Bu kullanıcı grubuna ulaşmayı istiyoruz. Kolay kullanım özellikleri ve uygun fiyat etiketine sahip olan LG KP500 cep telefonumuz ile bu ihtiyaca cevap vermeyi umuyoruz."

Tamamen dokunmatik ekranlı ilk model olan LG Prada modelinin piyasaya sunulmasından bu yana LG firması 5 megapiksellik kameraya ve dokunmatik ekrana sahip LG Viewty gibi modelleriyle çeşitli kullanıcı kesimlerinin beklentilerine yönelik dokunmatik ekranlı cep telefonlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor.Dokunmatik ekran teknolojisinde sürekli ilerleyen gelişmelerin neticesinde LG KP-500 telefonda kullanıcının parmağı ile ekranın yüzeyi buluştuğunda en hassas tepkinin oluşması sağlanmış. LG KP500 dokunmatik ekran cep telefonu siyah, kahverengi, gümüş ve sarı renk seçenekleri ile geliyor.

Tamamen dokunmatik ekran sahip olan LG KP500 cep telefonu beraberinde gelen stylus kalem ve el yazısı tanıma programı aracılığıyla kullanıcıların kendi el yazılarıyla not tutmalarına ve yazılı işlemler yapmalarına olanak tanıyor. LG KP-500 cep telefonu yatay hale getirilince QWERTY klavyesi ekran beliriyor ve kolay kullanım sağlıyor.Yatay ve dikey görüntüleri otomatik olarak tanıyan ve ekranın pozisyonunu buna göre otomatik olarak ayarlayan LG KP 500 cep telefonunu ekim ayı içerisinde piyasaya sunuluyor, cihazın fiyatı ise ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2415
favori
like
share
YoRGun-ŞaiR Tarih: 13.10.2008 05:32
Guzel Bir TeleFoNa Benziyor Guzelligi Kadar Kullani$Limi Acaba Kullanicilara Sorariz Zaman Gosterir..

EmeGiNe SagLik...