Gecenin Yarası Düşmüş Yüreğime .

Baharı bekliyordum , baharlarda olan sevdalı günleri anımsamak ve onlar için birşeyler yapabilmek adına çok hoş planlarım vardı . Hoş dediysek anlayacağınız gönüllere hoş gelen hatırlamalar , dahası ona küçük bir gönülden gönüle kısa bir mesaj . Ne olacak ki , özledim diyebilmenin o güzel anını ona hatırlatmak ve belkide onu o an onunla yaşamak .

Elbette o bahar gelmedi .

Bekleyişim baya uzun bir süredir vardı , o bahar bekleyişinin yerini malesef yine geceler aldı . Baharı bekleyen bir gönüle gece ne faydadır , bilirsiniz . Aksine hüzünler ve o özlem acısının depreştiği anlara mahkum kalıyorsunuz . Kaldım elbette , en alasından oda . Elden gelen birşey olmadığı içinde , yapılacak tek şey vardı ki , zaten onu yaptım . Onu Düşünmek ...

Neden seni her düşündüğüm an seni dahada fazla sevmeye başlıyorum . Bu sevmelerim o kadar yüceki , neden sana daha fazla bağlanıyorum anlamış değilim . Arada bir yüreğime asoruyorum , nedendir bu diye ? O bile saklıyor benden gerçekleri , o sadece sev be güzelim ne olacak der gibi nispetlerde . Ama mutlu ama umudlu . İşte işin bu yanıda zaten en güzel olan umudu . Seni ne zaman düşünsem işlerim bile rast gidiyor . Senli uyanıyorum , elimi yüzümü yıkamadığımda aynaya baktığımda kendimi değil ben seni görüyorum . Sonra uzatıyorum elimi yanakdan bir makas aldımmı , değmeyin keyfime ..

Derinlere indiğimde senli olanı yazıyorum hep yüreğime . Sensiz geçen bir günüm var ise be gönül , haram olsun diyorum kendimce . Çünkü sensiz geçeçek bir gün değil , bir saniyeye ye bile tahammülüm yokdur be gülüm . Bunu annemlerde bilirler . Bazen dalarmışım , onlar konuşurlarmış ben duymazmışım . Eee haklılar o an ben senliyim ya , kulaklarım sağır , gözlerim kör olmuş vaziyette sana bağlanmışım .

Ahhh geceler .....

Gecenin yarası vardır , inleyen sızlayan nağmeleri ve efkarı . Gecenin yarası bu gece düşmüş yüreğime yine . Uyumak istiyorum , olmuyor . Farklı şeyler düşünmek istiyorum , yine olmuyor . Eee efkar ı fora olan gönül ne eylerki bu gece ? Ne eyleyecek oturup içini dökecek kağıtlara . Ehh be güzel delim , işte bende onu yapıyorum . Oturdum geceyi yazıyorum sana şu gecenin en derin endamında . Başka türlü kendime gelecek bir dururmum yok . Yazıyorum ki , rahatlıyayım .

Gecenin Yarası Düşmüş Yüreğime ama ...........

Asıl yüreğime düşen ne gecedir ne Yara ,
Asıl yüreğime düşen ,
Yine senin Özlemindir ...........

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 266
favori
like
share