NXPowerLite programı PowerPoint, Word ve Excel dosyalarınızın içerisindeki grafikleri sıkıştırarak ve dokümanları gömerek optimizasyon işlemi gerçekleştiriyor. İçerisinde birçok resim bulunan dosyaların kapladığı fazla alanı en aza indirmenizi sağlayan ve bu işlemi yaparken hiçbir kalite kaybı yaşatmayan bu profesyonel araç dosyaları daha kolay kullanım, depolama ve paylaşma imkanı sağlıyor.

Hızlı ve etkin yapısının yanında kolay kullanımı ile dikkat çeken NXPowerLite tamamen kişiselleştirilebilir sıkıştırma seçenekleri ile kalite ve boyut arasındaki dengeyi çok iyi bir şekilde ayarlayabilmenizi sağlıyor. Çoklu işlem özelliği ile birçok dosyaya aynı anda işlem yaparak bir anda yüksek boyutta bir alan kazanımına sahip olabilirsin.

NXPowerLite Windows Gezgini, Word, Excel ve PowerPoint üzerinden optimizasyon işlemi yapabilme olanağı sunarken aynı zamanda e-posta istemciniz ile entegre olarak e-posta ekleriniz üzerinde anında işlem yapabilme özelliği sağlıyor. Optimizasyon işlemi yapılan dosyalar orjinal formatlarından ve fonksiyonelliklerinden hiçbir şekilde değişikliğe uğramıyor. Böylece MS Office programı ile her kişi tarafından açılabilir ve yeniden düzenlenebilir durumda oluyor.Download

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 311
favori
like
share