Sadece bana gel

Bana gel sadece bana... Yıllardır için de sakladığın ve haykırmak için biriktirdiğin sevda sözlerinler gel
Yada konusma, tek bir söz bile söyleme,suskunluğunla gel...Utangaçlığın,güçsüzlüğün,üzreni yalanlarla örttüğün hatalarınla gel...
Sana kendini için hiç fırsat vermeyen bırak bir kenara. Onlar hep zamanını çaldı senin. Sen aşkını saklarken hoyrat ellerden,onlar heer seferin de
bir çen tik açp yüreğine büyüttüler yaranı,kanattılar..Sen paylşmak adına için deki mavilkleri sunarken onlara ,yıldızsız gecelerin karanlığına çektiler seni.Kimliğüini çaldılar.
Uyuyamadığın bütün uykuları,üşüdüğün kış sabahlarını,içi sıkıntısıyla geçirdiğin bütün akşamları,seni yatağından sıçratan bütün kabuslarını topla öyle gel.
Arzuladığın ama ertelediğin ne varsa hepsini alıp gel..
Ben kkoşulsuzca sevmeye hazırım seni. sorgulamadan ,yargılamadan değiştirmeye çalışmadan sevmeye hazırım...Hayatı seninle yeniden keşfetmeye , seninle yaşanacak sevdanın
isimsiz bir neferi olmaya hazırım...Gel sarıl bana. Bu sahte hayatların ortasında inandığım tek gerçek sen ol..
Suç ortağım ol, aşık olmak suçunu birlikte işleyelim..Bekleyişle tüketme beni.Gel ve sarıl,son bulsun kalabalığın ortasında asırlardır süren yalnızlığım.
Vazgeçilmezim olmak için gel. Seni kaybetmekten öyle korkayım ki, düşüncesi bile titretsin yüreğimi..Sen olmadan yaşanamayacağını bileyim, sen olmadan geçecek bir gün bile yaralasın,acıtsın kalbimi..
Bekleme artıkl gel.Başkalarının asla görmediği,bir tek ebnimle konuşan içindeki o deli çoccuğu ortaya çıkarmak için gel..
Korunmaya muhtaç bir çocuk o,biliyorum.Korkma kimsenin onu incitmesine izin vermem.Güven bana.Birine güvenmenin insanda yaratacağı o müthiş huzuru duyarak gel.
Gel ve ağla.Bunca yıl çektiğin acılardan b ir çırpıda sıyrılmak için gel ve ağla..Göz yaşlarınla akıp gitsin hepsi.Seninle ağlarım bende. Bende sıyrılırım,yüreğinmi sömüren kimliksiz sevdalardan.Birtek sana kalırım
kendim olarakBirtek sana hiçbir şey beklemeden sunabilirim benliğimi.
Sadece bana gel yar.. Yıllardır ışık girmemiş karanlık odalaramı aydınlatmak için sadece bana gel.
Ben sevmeye hazırım seni.. Sonsuza dek sevmeye...

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 565
favori
like
share
ByStranqe Tarih: 05.04.2005 20:35
SüPeR Ellerine SagLıK...
leoankaralim Tarih: 01.04.2005 09:12
Kemal50 Tarih: 01.04.2005 08:22
Ellerine saglik.
keto_77 Tarih: 24.01.2005 20:00
cooook süper olmus ellerine emeğine sağlık
K^A^R^D^E^L^E^N^ Tarih: 23.01.2005 13:47
MÜKEMMEL OLMUŞ
alperen Tarih: 23.01.2005 13:32
mükemmel arkadaşım, ellerine yüreğine emeğine gönlüne sağlık...