[fre1]fbtv_fenerbahce.jpg[/fre1]


UYDU: Türksat 2A at 42.0°E

FREKANS: 11804

POL: V

FEC: 5/6

SR: 24444

Homepage: [URL]http://www.fbtvonline.com/

[fre2]FBTV[/fre2]

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 14955
favori
like
share
YoRGun-ŞaiR Tarih: 11.05.2010 19:39
Yayınlarıyla taraflı ve tarafsız herkesin beğenisini kazanan Fenerbahçe Televizyonu internet adresi üzerinden 24 saat yayında. Fenerbahçe taraftarları, [url]www.fbtvonline.com'da[/url] dünyanın her yerinden Fenerbahçe Televizyonu yayınlarına ulaşabilecek.

Hem tematik, hem de eğlence kanalı özelliğiyle başta Fenerbahçeliler olmak üzere her kesime hitap eden FBTV, erişebilirlik yönündeki teknolojik atılımlarını sürdürüyor.

Turksat 1C uydusu, Kablo TV'nin yanı sıra D-Smart ve Digitürk platformundan yayın yapan FBTV artık internet üzerinden de ulaşılabilecek.

Fenerbahçeliler ve sporseverler, FBTV yayınlarını dünyanın her yerinden üstün görüntü kalitesiyle [url]www.fbtvonline.com[/url] adresinden izleyebilecek.

İnternet kullanıcıları, [url]www.fbtvonline.com[/url] adresinden gerçek zamanlı yayının yanı sıra, arşiv bölümünden geçmiş programları da takip edebilecek.

FB TV İzLe - Fenerbahçe İzle - Fenerbahçe TV - Fener TV - Online Fenerbahçe TV - Online FB TV - İnternetten FB Tv İzle - FB TV İnternetten İzle

[fre2]FB TV[/fre2] [fre2]Fenerbahçe TV[/fre2] [fre2]FB TV 2010[/fre2]