[COLOR=orangered]Bizimki ateşin suya aşık olmasıydı belki.Seni yüce dağların ardında görmüş deli dalgalarına,hırçın hırçın kayalara vuruşuna sevdalanmıştım.. Ve sana gel sevdalım ol hayatıma anlam katan mucizeyi gerçekleştir demiştim Sende dayanamamıştın gözlerimde ki sıcaklığa. Yüreğim sana armağan demiştin o günlerde. İşte o günlerde ben ateş sen su olarak sımsıkı sarılmıştık birbirimize kopmamacasına;.

Zamanla sen buhar ben ise kül olmaya yüz tutmaya ve ikimizden birinin yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı anlaşılmaya başlayınca baştan alnımıza yazılmış bu kader ve alnındaki kederide yanına alarak gitmekte buluverdin çareyi...

Ben..zavallı ateş.;. Çok kızmıştım o zamanlar yakmıştım ormanları.Seni aramıştım asırlar boyu yıllar boyu ama sen kaçıp gitmiştin hayatımdan..
Bu arayışlarım nihayetinde rüyada da olsa sana rastlayıverdim bir gece. O duru gözlerine .Biraz dargın biraz kırgın ve biraz da hırçın bakınca anlayıverdim aşkın bazende gitmek anlamına geldiğini.Ama gitmenin asla bir yitirmek olmadığını.

Bana bir gözyaşı borcun vardı Gülümseyerek ödemiştin..Ben ise mendilimle yanaklarımdaki borcunu silmiş ve mendilide katlayarak kalbimin üzerinde ki iç cebime koymuştum.

Bana bir mutluluk borcun vardı.Bir kedi uysallığında dizlerime yatarak ve şefkatle bana saçlarını taratarak ödemiştin bu borcunuda.
Saçların güneşe ve ...........
yağmurlara hasret hiç yaşanmamış baharlara benziyordu.Sıra sıra çaresizliğimi örmüştüm saçlarında. Sonra saçının her teline mutluluğun
çığlıklarını bağlamıştım ve ağlamıştım......

Bana bir yürek borcun vardı.Sümbül kokulu ellerini tutmama izin vererek
ödemiştin bu borcunuda .Ellerini öyle sıcaktı ki tüm borcun eriyivermişti
avuçlarımda.

Bana bir can borcun vardı..Sensizlik öldürüyordu çünkü beni.
Gözlerini
kapatıp titreyen dudaklarına masum öpücükler kondurmamı sağlayan davetkar sesinle de bu borcu da ödemiş oldun kara gözlüm.Bu hayat öpücüğüydü.Ama sonra bir öpücükte sen kondurdun titreyen dudaklarıma..İşte bu bir veda öpücüğüydü havalimanı paravanının arkasından kaybolmadan evvel beni elemlere garkeyleyen . Sen gözden kaybolurken ben bağırmıştım ardından:
-UMUTLARIMI KEFİL YAPTIM..BANA BİR AŞK BORCUN VAR.
Haykırışım gözlerimdeki yağmura karışırken sen ise yağmuru hissetmeyen kalabalığın arasında çoktan kaybolmuştun. Ne acı..

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 562
favori
like
share
ByStranqe Tarih: 10.05.2005 13:00
Ellerine SagLıK ArKaDa$ıM
last_night Tarih: 06.03.2005 19:02
ellerine sağlık arkadaşım
*Avci* Tarih: 06.03.2005 08:34
eline saglık
MaRaBoGLu61 Tarih: 06.03.2005 08:27
arkadasik ellerine saglik
cr@ckman Tarih: 05.02.2005 20:52
yüregine sağlık arkadaşım sonsuz teşekkürler
dostbildiklerim Tarih: 05.02.2005 20:24
Ellerine Yüregine Saglik
~Eysem~ Tarih: 05.02.2005 15:14
yüreğine saglık
ziya Tarih: 25.01.2005 20:52
ellerine salik usta sagolasin cok guzel :5:
alperen Tarih: 25.01.2005 20:46
mükemmel, ellerine emeğine yüreğine sağlık arkadaşım...