WinTasks Pro bir sistem başlangıç yöneticisi olarak kullanılabilir. Bunu hangi program ve komut sistemi başlatılırken çalıştırmasına seçmenizi sağlar. "Windows" araç çubuğu düğmesi bilgi pencereleri her uygulama tarafından açılan ilgili erişim sağlar. WinTasks herhangi bir işlem engelleyebilirsiniz ve DLL (kütüphaneler) her uygulama tarafından yüklenen gösteriyor. Bu zaman bilgisayarınızdaki casus programları veya virüs çıkarmak yararlıdır. Diğer özellikleri güzel bir sistem performansı grafik ve olay günlüğü yeteneği içerir.

Pratik olarak, bu uygulama tek bir grafik kullanıcı arayüzü (GUI) içine Windows sistemi ile ilgili tüm bilgileri toplar. Bu bilgi bir yeni başlayanlar için biraz zor olabilir. Ben bir acemi kullanıcı için bu uygulamayı tavsiye etmem.

Artılar: sistem süreçleri ve dosyaların her türlü ve ayrıntılı açıklamalar yayıncının web sitesinden indirilebilir. Güncelleştirmeleri "butonu için" Check kullanarak bu açıklamaları güncelleyebilirsiniz.

Dezavantajlar / kusurları: Program bazen unstable. Benim masaüstü ben daha test ilk kez kilitli. Ben yapabileceği tek şey benim bilgisayarı yeniden başlatmanız olarak düzeltmek için.

Sonuç olarak: program oldukça kararsız kullanıcı arayüzü ile bilgi ve yararlı özelliklerinin ton sağlar.

DOWNLOAD:
Buradan indirin

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 402
favori
like
share
cihan_gs87 Tarih: 14.02.2007 12:01
teşekkürler
mcihangir Tarih: 22.08.2005 10:05
ByStranqe Tarih: 29.03.2005 14:45
Te$eKKüRLeR..UGUR CUM...