GOM Player harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player'da var. Ayrıca her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Skin (Tema) desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Programın Genel Özellikleri:

* GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor. * Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz. * Ses konusunda da oldukça esnek davranan GOM Player, ekolayzır desteği sunuyor. Sesi az çıkan filmlerin, seslerinin normal düzeye çıkarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha kaliteli ses alabilmek için Winamp'ın eklentilerini kullanabilir, gerçek zamanda ses üzerine efektler de verebilirsiniz. Yeni! Güncellenmeye devam eden ve her gün geliştirilen GOM Player, Quick Play Mode (Hızlı Oynatma Modu) olarak adlandırılan yeni özelliği ile DXVA donanım hızlandırmasını aktif hale getiriyor ve high definition (HD) video dosyalarının kusursuz oynatımı konusunda sizlere yardımcı oluyor.

GOM Player'ın Tüm Özelliklerini Biliyor musunuz?

Windows Media Player için CODEC aramaktan, BS Player’ın reklamlarından, VLC Player’ın arayüzünden sıkıldıysanız ve tüm video dosyalarınızı izleyebilmek için bir yazılım arıyorsanız işte sizin için tavsiyemiz.


GOM Media Player Özellikleri:

Codec Bulucu

GOM Media Player kendi içerisinde bir sürü codec (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha birçok) barındırır bu sayede bilgisayarınıza ayrıca codec kurmanız gerekmez. Bunun dışında ayrı bir codec ihtiyacınız olursa GOM Player sizin uyumlu codec’i arıyor ve indirmenizi sağlıyor.

Yarıda Kesilmiş Videoları Oynatın

Kesilmiş ya da internetten indirmekte olduğunuz AVI dosyalarını GOM Player ile izleyebilirsiniz. GOM Player’ın patentli teknolojisi bu konuda size yardım edecek.

Çalma Listeleri Uyumlu

M3U, PLS, ASX gibi çalma listeleriyle uyumludur. Farklı media türlerindeki dosyaları tek bir çalma listesinde toplayabilirsiniz, hepsini kolayca düzenleyebilir ya da yeniden oluşturabilirsiniz.

Tüm Filmleri İzleyin

AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi dosya türlerinin yanı sıra WMV, ASF, ASX dosya türlerini de çalabilir. 5.1 ses çıkış desteğiyle DVD kalitesinde filmleri izleyebilirsiniz.

Ekran Yakalama

Burst Capture özelliği sayesinde GOM Player filmlerden istediğiniz görüntünün fotoğrafını çekebilir. Durmaksızın 999 ekran görüntüsü alabilir.


[COLOR=#002060]İndirmek İçin :

http://rapidshare.com/files/157489481/Gomplayer_2.1.9.3754.rar

-Şifresizdir-

Not: Program Katılımsız kurulumdur ve Türkçe Dil dosyası Programa entegre edilmiştir. Program içerisinde berkaç tema ile birlikte gelmektedir. Default Tema Media Player 11 temasıdır ...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 535
favori
like
share