Bu yılın sonbahar ve kış sezonunda, birçok çocuk giyim markası yenilik yaratma çabasıyla kendini gösteriyor. Çocuk giyiminde, 2008 sonbahar-kış sezonunda üç özellik dikkati çekiyor: doğallık, renklilik ve Noel Bayramı. Bu üç konu, çocukların hareketli, sağlıklı ve doğal karakterlerini çok yönlü bir şekilde yansıtıyor.
Doğallık konusunu işleyen giysiler, canlı renkleri, çizgili ve kareli desenleriyle, soğuk kış mevsiminde sıcak ve sade bir hava yaratmayı amaçlıyor. Kar taneleri, köy evleri, sevimli hayvanlar ve rengârenk nakışlı yazılar, pastoral manzaralar oluşturarak, çocuklar için hayallerle dolu bir dünya yaratıyor. Desenli ve kareli kumaşların ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.
Renklilik konusuna gelince, bu sezon erkek çocuklar için tasarlanan giysilerde farklı renklerde çizgiler kullanılması, giysilere hareketlilik katmış. Çeşitli baskı desenlerinin ise, çocukların yoğun okul yaşamını rahatlatan bir etkisi var. Kız çocuk giyiminde kullanılan tatlı ve yumuşak renkler, soğuk ve karlı kış mevsimini baharın romantik havasıyla ısıtıyor. Giysilerin üzerindeki çiçekler ve kar taneleri de, canlı ve sevinçli bir hava yaratıyor.
Noel Bayramı temasında kırmızı, siyah, koyu gri ve kahverengi gibi yoğun renkler, erkek çocukların açık karakterlerini vurguluyor. Noel Bayramı'nı simgeleyen melek, çorap ve kar tanesi desenleri ile kırmızı, beyaz ve siyahın klasik birleşimi, bayramın çocuklara getirdiği mutluluğu ve iyi dilekleri, çocukların bayram sevincini ortaya çıkarmaya yönelik...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1203
favori
like
share
TeBeSsÜm Tarih: 17.03.2009 12:11
evet çok tatlı ve güzel oluyor çocuk kıyafetleri
SU-PERISI Tarih: 27.10.2008 16:12
Paylaşımın için teşekkürler,çoçuk kıyafetleri ayrı bir güzel oluyor.
Nerqish Tarih: 26.10.2008 21:16
[COLOR="SlateGray"]Oy ben yerim bu kizi harika burdaki giysilerde guzellesmeye basladi noel yaklastigi icin elbiselerin onunden gecerken bayilarak geciyorum