Alcohol 120% ile 31 adede kadar bilgisayarınızda sanal CD/DVD sürücüler oluşturabilirsiniz.
Elinizde bulunan büyük boyutlu bir program ya da oyunları CD/DVD’ler üzerinden oynamak
yerine sanal CD/DVD sürücüler üzerinden çalıştırabilirsiniz. Bu sayede CD/DVD’lerin sürekli
çalışmasının vereceği yıpranmanın önüne geçmiş olursunuz. Kopya korumalı CD’leri bile sabit diske
yazdırabilirsiniz.

Link : DOWNLOAD- Alcohol120 trial 1.9.7.6221

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 412
favori
like
share
30semih30 Tarih: 31.03.2012 20:48
kardeş linke girdim mi nerde indiriliyor
Altazar Tarih: 28.10.2008 03:12
Full demek yazılımı lisanslı kullanmak anlamına geliryorsa ve burada illegal bir şekilde sunumu yapılıyorsa bu korsancılıktan başka bir şey değildir arkadaş. Aşağıya çıkardığım program fiyatını ve Kullanım koşullarını okusaydınız bunun bu şekilde burada sunulmayacağını da bilirdiniz. Bu sebepten dolayı Programın linkini Trial sürüm ile değiştirmek zorundayım ama bir daha lütfen paralı programı freeware gibi sunmayın.

1 Yıllık Güncellemeli Fiyatı: € 29.00 EUR

Ve Programın Uyarısı:
Bu yazılım sadece telif hakları yasası kapsamında kopyalama yapmak içindir. Herhangi bir kullanıcı yasanın öngörmediği yasadışı kopyalama yapması durumunda; kullanıcı suç ve cezai bir durumla karşılaşırsa, tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Kullanıcının bu yazılımı yasadışı faaliyetlerde kullanmasından, yazılımı üreten, geliştiren ve dağıtımcı firma sorumlu tutulamaz / sorumlu değildir.

Bu yazılım belli bir ücret ödenerek alındığından dolayı kayıtlı kullanıcılar veya diğer yollarla bu yazılımı kopyalayıp çoğaltamaz veya paylaşalamaz.

Bu ürün yasal kullanımlar içindir, yasadışı her türlü kullanım sorumluluğunu kullanıcı kabul eder.Ayrıca firma bu tür kullanımları tespit edince dava açma hakkına sahiptir.