[color="#74a5c2"]Ben ağlarım sen bilmezsin. Uyuyorsundur o saatlerde.. Ay ışığı vurur yüzüne.. Ben ağlarım sen bilmezsin. Yalın ayak yürürüm gecenin sessizliğinde..

Ağlarım seni sevemediğim için, son sürat hemde.. Konuşmak isterim,,konuşamam sen bilmezsin. Sesim kısılır.. Gizli sularda yüzerim.. Tüm çıplaklığıyla yanımda yatarken bedenin, ben ağlarım sen bilmezsin.. Çiğner yürürüm duygularını ama telaffuz edemem sana karşı kaybettiğim duyguları.. Barikat kurar önüme ellerin,,tutarım sımsıcak.. Ürpertici.. O an dudaklarında mola veririm. Ben bir tek bedenini severim sen bilmezsin, bu yüzdendir ki suçluluk duyarım.. Ümit edersin benimle bir hayat, bense düşlerim bedeninle yalnızca. Ümitlerimiz yürür bu köhne odada kol kola.. Azgın kelimelerle yaklaşırım hep benliğine, kimsenin bakmadığı gibi bakarım gözlerine. Sen bunu aşka yorarsın bense şehvete..

Sen bilmezsin. Masum bir çocuğun küçücük elleriyle bana dokunması gibidir gülüşlerin. Sen gülersin ben pişmanlık duyarım. Sen gülersin sancılarla kıvranırım.. Yaşanılmamış hazları yaşatır bana bedenin, ben bir tek bunun tutkunu.. Sen sanarsınki yüreğim yüreğinin vurgunu.. Sarılmaların inşa eder hep beni, sarılırken ağlarsın.. Bıçak yarası gibidir gözyaşların, aydınlık verir her bünyeye aslına ama ben ağlarım sen ağlamadığın zamanlarda, sen bilmezsin. Çünkü sen uyuyorsundur.. Söyleyemediklerimi bir söyleyen olsa sana sende ağlarsın benim ağladığım zamanlarda.. Ama sen bilmezsin.. Bilemezsin.. Kırıktır kalbin,,kördür gözlerin. Kanatlarımın altında can buluyordur bedenin..

Zeynep Konuklar

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 401
favori
like
share
_piko_ Tarih: 29.10.2008 17:24
yuregıne saglık