Rüyada Fare Görmek
Fare Görmek Rüya Tabiri
Fare, Sıçan

Rüyada Fare görmek, fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye,
Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa,
Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya,
Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka,
Fare deliği bidat işlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir. Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz.

Fare rüyaları aynı zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir. Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir. Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır.

Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir. Rüyada fare görmek, içi de dışı da çirkin bir kadınla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadını kandırıp onunla evlenir. Farelerin zararlı bir sey yaptiklarını görmek, hem ömrünün hem malının eksilecegine delildir.

Farelerin, evinde oynadıgını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hırsıza isaret eder. Bir kimse kendisini fare avladıgını veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadına isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadının gıybetini yapar veya kötü bir sey hakkında onunla muhabbette bulunur.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2661
favori
like
share