Aşk Heryerde
Aşk Heryerde Tiyatro Oyunu
Aşk Heryerde Tiyatro Oyunu Duru Tiyatro

Yöneten: Emre Kınay

Yönetmen Yardımcısı: CemYanılmaz /Ceren DEMİREL

Asistanlar: Ceren Demirel - Nergis Otluoğlu

Kostüm Tasarım: Sadık Kızılağaç

Kostüm Uygulama: Canan Sarıkaya

Dekor/ Aksesuar: Pınar Şen

Işık Tasarım: Yüksel Aymaz


Oyuncular:

Emre Kınay , Ayçin İnci , Sait Genay , Bahar Yanılmaz , Cem Yanılmaz
Orta yaşlarını sürmekte olan Leonard Loftus (Emre Kınay); asi ve uçarı kızı Dee Dee (Bahar Yanılmaz) ve bir türlü yaşlılar evine gönderemediği babası Gus (Sait Genay) ile aynı evi paylaşan "sıkıcı" bir istatistikçidir. Leonard, karısı tarafından da terk edilmesiyle, hayatı ıskaladığını fark eder ancak Dee Dee ve Gus'ın kendisini baştan çıkarmak için harcadıkları tüm çabalara karşı koyarak, sayısal verilere dayalı rutin hayatını sürdürmekte diretir.

Bu utangaç, sıkıcı ve hatta "düz" adamın çocukluğundan beri içinde yaşattığı bir tutkusu vardır: Yazmak! Sadece kadınların katılabildiği bir yarışmaya, Myrtle Banbury adı ile gönderdiği romanın derece kazanması ise, beklediği son şeydir.

Hiç beklemediği bir anda, bir telefon ile hayatına giren Harriet Copland (Ayçin İncii), "Cennette Buluşalım" adlı aşk romanını yayınlamak için Leonard'a yüklü bir ücret teklif eder. Ortada küçücük bir problem vardır: Harriet'ı gördüğü ilk andan itibaren aşkın pençesine düşen Lenny, kitabının yayınlanabilmesi için, kadın kılığına girmek ve Harriet'ı kandırmak zorundadır.

Aşkı ile çocukluk hayalinin gerçekleşmesi arasında bir tercih yapmak durumunda kalan Lenny'nin hikayesini, son derece eğlenceli bir şekilde anlatan "AŞK HER YERDE"; Duru Tiyatro'daDuru Tiyatro
Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No:84
Moda - Kadıköy
İstanbul


8 Ocak 2010 Cuma Salon 1 20:45
9 Ocak 2010 Cumartesi Salon 1 20:45
23 Ocak 2010 Cumartesi Salon 1 20:45
24 Ocak 2010 Pazar Salon 1 16:00

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 617
favori
like
share
Nehir Tarih: 17.09.2010 13:48
23 Ekim 2010 Cumartesi Salon 1 20:45
Duru Tiyatro