Bir ilişkide kimin kimi aldattığına, kimin de kimi aldatmadığına karar vermek gerçekten zordur. Çünkü hiç kimse bu konuda bir başkasının içinden geçen düşünceyi tam olarak bilemez. Ve bu yüzden de hiçbir ihanet birbirine asla benzemez. Peki öyleyse, kadın ve erkek hangi sebepten dolayı birbirini aldatıyor?

1: Erkekler aldatmayı kendilerine verilmiş bir 'hak!' olarak görürken; kadınlar ise, bu hakka aldanan erkeği 'cezalandırmak!' için onları aldatıyorlar.

[COLOR="darkred"]2:Erkekler "Tek gecelik bir ilişkiden!" bir şey olmaz mantığını güderken; kadınlar ise, "Tek gecelik bir ilişkiden bak gör, sana ne çok şeyler oluyor!" mantığını güderek, 'intikam!' alma amacıyla aldatıyorlar.

[COLOR="darkred"]3:Erkekler 'bir anda!' karar verip aldatırken; kadınlar ise, 'çok anlar'da düşünüp bir kez aldatıyorlar.
[COLOR="darkred"]4:Erkekler kontrol edilemez 'libido!'larına yenik düştükleri için aldatıyorlar; kadınlar ise, kontrol edilemez erkeklerine 'inat!' olsun diye aldatıyorlar.
[COLOR="darkred"]5:Erkekler "Her dişi kuşun eti yenir!" düşüncesiyle öteki kadınlarla birlikte oluyorlarken; kadınlar ise, "Evdeki dişi kuşun eti ekşimiş mi ki?" sorusuna cevap aradıkları için öteki adamlarla birlikte oluyorlar.

Sinan Akyüz

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 499
favori
like
share
M.Kutsi Çil Tarih: 01.12.2008 07:39
Ahlaksızlıklarından ve inançsızlıklarından.
kuber Tarih: 04.11.2008 13:11
bence aldatan kendini aldatır karektersiz insan aldatır
bu konularda aldatmayı yani kolayı seçmek yerine dürüst ve cesur olmak gerektiğini düşünüyorum
conqueror Tarih: 03.11.2008 09:19
Bilimsel araştırmalarda erkeklerin cinsellikte kadınlardan daha fazla etkilenirmiş, onun için erkeklerin kadınları aldatması normal

Kusura bakmayın cümlede normal dedim ama tabi öyle değil, insan iradesine nefsine hakim olabilmeli zaaflarına yenilmemeli.

Evli olmayan ilişkilerde aldatmak şahısların zaaflarından kaynaklanıyor.

Yukarki maddelere bir tane daha eklemek gerek; erkek ya da kadın farketmez, eşinin ilgi eksikliğinden kaynaklanan aldatmalar var. Bu da olmaması gereken bir şey ama oluyormuş.
SU-PERISI Tarih: 03.11.2008 09:02
Ne sebebden olursa olsun ikisininde aldatmasına karşıyım.
SheqeYy_BeBiSh Tarih: 02.11.2008 21:39
aNoooooWww
CoK KoRKuNC aLLaH GöSTeRMeSiN..

SuNuM iCiN T$KLeR

aMa BuRDa YaZMaYaN Ba$Ka SeBePLeRDeNDe oLaBiLioR aLDaTMa..
GeRCI aLDaTMaNiN SeBeBiDe oLMaZ Ya:S NeYSe