NeoBux diğer sitelere benzer olarak reklamlara tıklama başına 1 cent veriyor. Ama iş alt üyelerinizin yaptığı tıklamalara gelince aldığınız para 0,5 cent oluyor. Eğer golden üye olursanız ki bu ayrıcalıklı üye olmak anlamına geliyor bu sayede alt üyelerinizin kazançları da 1 cente yükseliyor. Bunun ücreti de yıllık 90$ ama bu parayı ne kadar kısa zamanda çıkarabileceğinizi düşünürseniz gerçekten deyeceğini söyleyebilirim.

Neobux’ta yine bütün sitelerden farklı olarak, kendi üye yaptığınız alt üyeler dışında, 1 aylığına kiraladığınız alt üyeler var. Eğer golden üyeyseniz, 1 aylık kiraladığınız alt üyelerin 100 tanesi için 20$ veriyosunuz ve günde ortalama 2$ kazanç sağlıyorsunuz. Bu durumda oturduğunuz yerden ayda 40$ kazanıyorsunuz ve bu para anında hesabınızda oluyor. 3 ay sonunda sadece 100 alt üyeyle kara geçmiş oluyorsunuz. Bir de alt üye sayınızın arttığını düşünürseniz, kazancınızın ne kadar artabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Kiralık alt üyeler dışında direk olarak tavsiyeyle ve ya bir yerlere reklam vererek yaptığınız alt üyelerin aldığı golden üyelikler ve ya kiraladığı üyeler için de, yapılan harcamaların %10′u 15 günlük süre sonunda hemen hesabınızda oluyor.

Site şu ana kadar 900binlerde üyeye sahip ve 1 milyon için geri sayıyor ve yaptıkları ödemeler her an saniye saniye artmakla beraber tam 715bin doları bulmuş durumda.

Sitenin güvenilir olmasını sağlayan, bizim gözümüzde, bir diğer etken ise sitenin kiralık olarak alt üye sayısına 2000 gibi bir limit koyması, bu da sitenin bir anda binlerce dolar ödemesini engellemiş oluyor ve ödemeleri anında yapmalarını sağlıyor. Bunun dışında bir anda maximum 100 alt üye kiralanabiliyor ve bir daha kiralamak için 1 hafta daha beklemek gerekiyor, bu da kısa sürede zenginlik bekleyenleri belki hayal kırıklığına uğratabilir ama sitenin ödemeleri zamanında yapmasına katkıda bulunacak bir artı.

Sitenin bence en büyük artısı da tıkladığınız reklam sayısı kadar alt üyelerinizden kazanabilmeniz. Sitede belki çok fazla reklam çıkmıyor, standart üyeler için 5, golden üyeler için 10-11 (çünkü reklamverenler hangi ülkeden gelen ziyaretçilere reklam verebileceklerini seçebiliyorlar), ama alt üyenizden maksimum kazanç elde etmek istiyorsanız siz de günde 5 dakikanızı ayırıp reklamlara tıklamanız gerekiyor, ve EVET GERÇEKTEN 5 DAKİKA.

Siz de internetten ek gelir sahibi olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın, geleceğin lider tıkla kazan sitesine hemen şimdi üye olun. Hiçbir kaybınız olmayacak garanti ediyoruz.

Üyelik için tıklayın:

[url]http://www.neobux.com/?r=ertay40[/url]Ek gelir sitesinin özel promosyonu olarak da, Neobux’ta satın aldığınız her paket için ister golden üyelik olsun, ister alt üye kiralama olsun, sizden kazandığımız %10′luk kazancın yarısını size hediye ediyoruz, böylece Neobux’ta her hizmet için %5′lik bir indirimin sahibi de olacaksınız. Hiçbir yerde bu fırsat yok KAÇIRMAYIN.

Neobux’ta kazancınızı arttırmanız için püf noktaları ve bazı ipuçları için Neobux hakkındaki yazılarımızı takip edin.

İngilizce konusunda sıkıntı yaşayan okuyucularımız için ise resimli olarak nasıl üye olacağınızı anlatalım.

1)İlk olarak aşağıdaki linke tıklayarak Neobux sitesine giriş yapın.

neobux giriş

Karşınıza yukarıdaki ekran çıkacak ve sol taraftaki “Register” butonuna tıklayın.

neobux form

Sonra karşınıza yukarıdaki form çıkacak, sırasıyla Kullanıcı adı, Şifre, Şifreyi tekrar, Mail adresi, Alertpay ve ya Paypal adresiniz ve Siteyi kimden duyduysanız onun adını gireceksiniz. (eğer bizim siteden üye oluyorsanız orada “ekgelirsitesi” yazmalıdır, emeğimize saygı olarak lütfen silmeyin), daha sonra Doğum Yılınız ve Altta resimde gördüğünüz harfleri görerek kayıt işlemini tamamlayın. Bunların sonucu yazdığınız mail adresine bir mail gelecektir.

neobux verification

Mailde bir tane kod göreceksiniz, bu uzun kodu ilk boşluğa, Resimde gördüğünüz harfleri de ikinci boşluğa yazarak üyeliğinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Not: Resimleri büyük görmüyorsanız üzerine Sağ tıklayıp, Resmi farklı kaydederek bilgisayarınızda açınız.

Herkese bol kazançlar!


NEO BUX'TA KAZANÇ ARTTIRMANIN PÜF NOKTALARI

O yazımızda Neobux’ta daha fazla kazanmanız için yani ek gelirinizi maksimuma çıkarmak için takip etmeniz gereken bazı püf noktalarını ve önerilerimizi daha sonraki yazılarda anlatacağımızı söylemiştik.

Öncelikle şunu söylememiz gerekir ki Neobux’ta kazancınızı arttırmak ve kısa zamanda çok kazanmanın yolu gerçekten hesap kitap yapmaktan geçiyor. Bu da akıllı bir yatırımla çok para kazanacağımız anlamına geldiği için işimize geliyor açıkçası.

Neobux’ta alt üye satın alınmıyor ama kiralanıyor, ama bu alt üyeleri kiralamak için gün içerisinde size sadece iki saat veriliyor. Bu saatleri “Personal Settings” bölümünden değiştirebiliyorsunuz ve her değiştirdiğiniz zaman bir daha değiştirebilmek için yine bir hafta geçmesi gerekiyor. Eğer golden üyeyseniz bu seçtiğiniz saatlerden bir iki dakika öncesinde bilgisayarın başına geçmeniz gerekiyor ve aşağıdaki resimde gördüğünüz gri olarak gözüken “Rent Referrals” yazısı yeşile dönene kadar sayfayı tekrar yüklemeniz gerekiyor. Ama bunu yakalasanız dahi bir sonraki ekranda kaç alt üye istediğinize dair seçeneği seçtiğiniz ekran karşınıza çıkacak ve bunu seçene kadar o saatte kiralanması planlanan alt üyeler bitmiş olacak. Çünkü diyelim ki her saat başı 10 tane 100lük 10 tane 70′lik 10 tane 50′lik ve bu şekilde giden şekilde alt üye kiralamaya imkan veriliyor.

Gelelim bu şartlarda alt üye kiralama şansımızı nasıl arttıracağımıza. Öncelikle aşağıdaki linki bir kenara kaydetmek hatta Sık Kullanılan Sayfalar arasına eklemek gerekiyor.

[url]https://www.neobux.com/?u=c&s=rar[/url]

Bu sayfaya alt üye kiralamak için seçtiğiniz zaman geldiğinde girdiğiniz zaman, o ilk resimde gördüğünüz “Rent Referrals” sayfasını atlayarak direk alt üye paketi seçimini yapacağınız sayfadan başlamış oluyorsunuz ve böylece şansınız artıyor.

Tabi bunlara ek olarak “Renting Balance” bölümünde yazan rakamın 0 olmaması gerekiyor. Bu bölüm alt üye kiralamanız için ayırdığınız bütçeyi gösteriyor. Buraya da tıklayarak Alertpay’den ve ya “Main Balance”dan kazandığınız parayı kullanarak para ekleyebilirsiniz. Bu arada resimde de 10 günlük Neobux maceramız sonucu hesabımızda biriken 14$’ı görebilirsiniz.

Bu arada alt üye kiralama fiyatlarını da “Renting Balance”a para yüklemek isteyenler için söyleyelim. 100 alt üye standart üyelere 30$ iken golden üyelere 20$, 70 alt üye paketi standartlara 21$ golden üyelere 14$, buradan yola çıkarak her 10 alt üye standart üyeler için 3$ iken golden üyelere 2$ olacak şekilde kiralanıyo

ertay40 ertay40
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2089
favori
like
share
frityus Tarih: 11.09.2009 13:04
Haklısın
sasha2007s Tarih: 07.09.2009 12:47
Salla Bunu Yapcama Paramla Alirim
tebtezcan Tarih: 01.05.2009 18:50
Bu konunun aynısı var boş yere konu açmayın lütfen...
sro_blader Tarih: 16.04.2009 15:11
saol ii anlatrım