[URL=http://imageshack.us]


Orijinal Adı NASILSINIZ?
Yönetmen Ayhan Arabacı
Sunucular Tayfun Talipoğlu
Program Ekibi Devrim Ünlü
Hamdi Yıldırım
Deniz Dökmetaş

Tayfun Talipoğlu’nun sunduğu “Nasılsınız?”, çeşitli meslek gruplarına gündemdeki olayları soruyor.

Kulaktan dolma bilgi sahibi olmak yerine, konuyu taraflardan ve uzmanlardan öğrenerek tartışmayı amaçlayan programın yapım ve yönetimini Ayhan Arabacı üstleniyor.

Nasılsınız Her Pazartesi Trt 1 Ekranlarında...

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1122
favori
like
share
bihter380 Tarih: 28.05.2009 11:48
::
Sylar Tarih: 01.12.2008 18:35
Tayfun Talipoğlu bu hafta Nasılsınız’da trafik konusunu ele alıp; tüm bu ve başka soruları konunun uzmanlarına soracak.

Zenginleştikçe daha güçlü otomobiller, daha büyük kamyonlar ve daha lüks otobüslere sahip olduk. Tüm bunlarla da uzakları daha yakın edip; konforlu yaşamı öğrendik.
Fakat, trafikte kimsenin bir ayrıcalığı olamayacağını, motor gücümüzün, kişisel gücümüz olmadığını kısaca trafiğin bir yarış değil, medeni bir paylaşım olduğunu bir türlü öğrenemedik.
Uykusuz, alköllü ve kuralları ihlal ederek pek çok kazaya neden olup, kimimiz öldük, kimimiz sakat kaldık… İşin garibi, tüm bunlarda hiç sorumluluğumuz yokmuş gibi, adını da trafik terörüne çıkardık…

Trafikte başkalırının haklarına saygı göstermeyi ne zaman öğreneceğiz? araçlarımızın ve yollarımızın standartlarının trafik kazalarındaki payı nedir? Önümüz bayram… Bu bayramı nasıl daha az trafik kazaysıyla geçirebiliriz?

Konu ile ilgili programa pek çok akademisyen, meslek örgütü temsilcisi ve vatandaş katılıyor. Tayfun Talipoğlu'nun hazırlayıp sunduğu programın, yapım-yönetimini Ayhan Arabacı yapıyor. Program danışmanı ise Prof.Dr.Servet Özdemir ve Semra Durak.

01.12.2008 Pazartesi Saat 23.10'da