Yolcular (2008)


Vizyon Tarihi: 2 Ocak 2009

Oyuncular: Andre Braugher,William B. Davis,Clea Duvall,Anne Hathaway
David Morse,Dianne Wiest,Patrick Wilson,Don Thompson,Ryan Robbins

Yönetmen: Rodrigo García

Senaryo Yazarı: Ronnie Christensen

Görüntü Yönetmeni: Igor Jadue-Lillo

Müzik: Ed Shearmur

Tür: Dram, Korku, Gerilim

Yapım: ABD 2008 (Renkli)

Dil: İngilizce

Dağıtımcı Firma: Warner Bros


Genç terapist Claire Summers (Anne Hathaway), hocası (Andre Braugher) tarafından korkunç bir uçak kazasından sağ kurtulan beş yolcuya danışmanlık yapmakla görevlendirilir. Böyle güç bir görev alan Claire’in yaşadığı zorluklar, yardım elini reddeden ve kazayı bahane ederek ona açık açık kur yapan Eric (Patrick Wilson)’le karşılaşınca kat be kat artar.

Claire Eric’le arasında mesleğinin gerektirdiği mesafeyi korumaya çabalarken, diğer hastalar kazaya dair –ve havayolları şirketinin resmi açıklamalarıyla çelişen— ayrıntıları anımsamak için mücadele vermektedirler. Havada gerçekleşen olası bir patlamayla ilgili anıları suyüzüne çıktığında, yolcular gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya; Claire de bu olayda havayollarının parmağı olduğundan şüphelenmeye başlar. Gerçeği açığa çıkarmaya kararlı olan Claire’in git gide içine çekildiği komplo ve Eric’le giderek derinleşen ilişkisi, kaderin şiddetli bir oyunuyla birbirine karışacaktır.



Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 271
favori
like
share
ozlems_o Tarih: 12.01.2009 22:20
biraz önce sinemadan geldim bu filmi övmüşlerdi gerilim çok güzel izleyin dediler

gittik gördük bilindik 6. his diğerleri tarzı bi film gerilimi de bize göre deil biz güldük eglendik o gerilimli sahnelerde