Nokia, altı farklı cep telefonu modelini hem uygun fiyatlarla, hem de internet erişimi ve yenilikçi hizmetlerle Türkiye'deki kullanıcılarına sunuyor.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, kolay ulaşılabilir fiyatlı yepyeni cep telefonları ve internet servislerini Türkiye'deki tüketicilerinin hizmetine sunuyor.

Nokia yetkilileri konuyla ilgili şunları ifade etti, "Mobil cihazın ve internetin insanları birbirine bağlayan, bilgiye, haberlere, eğlenceye ve paylaşıma ulaştıran güçlü bir birleşim olduğuna inanıyoruz. Nokia olarak, uygun fiyatlı, kolay kullanılan ve amacına uygun ürün ve hizmetler sunuyor, mobilite sayesinde internetin büyümesini hedefliyoruz."

Mobilitenin vazgeçilmez bir parçası olan e-postalara bilgisayar kullanmadan erişim sağlamak mümkün. Nokia Series 40 cihazlarında sunulan Nokia Mail on Ovi hizmeti, kişisel bir bilgisayar kullanmadan doğrudan doğruya cep telefonu üzerinden bir e-posta hesabı oluşturulmasını sağlıyor ve bu sayede milyonlarca kullanıcının ilk internet kimliklerini oluşturmalarına ve yeni yollarla iletişim kurmalarına olanak tanıyor.

Uygun fiyatlı, fonksiyonel ve kaliteli olan yeni cep telefonlarının özellikleri ise şöyle özetlenebilir:

Nokia 7100 Supernova: Tarz ve eğlence biraradaPopüler Supernova koleksiyonuna bir ek olan Nokia 7100 Supernova tarz ve eğlence için tasarlanmış. Rengarenk bu cihaz; geniş ve yüksek çözünürlüklü renkli ekranı, FM radyosu ve 1,3 megapiksel kamerası ile dikkat çeken Nokia 7100 Supernova, Nokia tarafından sunulan online fotoğraf paylaşım hizmeti Share on Ovi'yi ve diğer fotoğraf paylaşım sitelerini de destekliyor. Tüm bunlara ek olarak internette gezinti için bir tarayıcı da içeriyor. Nokia 7100 Supernova'nın tahmini 2009'un ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.


Nokia 5130 XpressMusic: Müzik her yerdeÖzel müzik tuşları, dijital bir müzik çalar, FM radyo ve kulaklık için standart 3,5 mm'lik hoparlör çıkışıyla Nokia 5130 XpressMusic, Nokia'nın şimdiye kadarki en uygun fiyatlı müzik telefonu. 2 megapiksel kameraya sahip olan Nokia 5130 XpressMusic, Share on Ovi ile görüntü paylaşımının yanı sıra Mail on Ovi e-posta hizmetini de destekliyor. Nokia 5130 XpressMusic'in 2009'un ilk çeyreğinde pazara sunulması bekleniyor.

Nokia 2323 classic ve Nokia 2330 classicBirinci sınıf bir görünüm ve kullanışlılık; işte bunlar, Nokia 2323 classic ve Nokia 2330 classic cep telefonlarının alamet-i farikaları. Bu uygun fiyatlı cihazlar Mail on Ovi hizmetini ve Nokia Life Tools'u destekliyor. Ek olarak Nokia 2323 classic kayıt özelliği ve bir internet tarayıcıyla birlikte bir FM radyo içeriyor. Nokia 2330 classic'de ayrıca dahili bir kamera da bulunuyor. Nokia 2323 classic 2009'un üçüncü çeyreğinde, Nokia 2330 classic'in ise 2009'un ikinci çeyreğinde sunulması planlanıyor.

Nokia 1203 ve Nokia 1661: Marifetli yardımcılarınızNokia 1203, Nokia tarafından şimdiye kadar sunulan en düşük fiyatlı mobil cihazı. Nokia 1202 bir el feneri, uzun pil ömrü, yüksek zil sesleri ve beş kullanıcı için bir telefon defteri gibi standart özellikler içeriyor. Nokia 1661 ise FM radyo ve geniş renkli ekran içeren en düşük fiyatlı renkli telefonu. Nokia 1661 cihazı da el feneri, yüksek zil sesleri ve çok kullanıcılı telefon defteri özelliklerine sahip. Nokia 1203'nin 2009'un ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Nokia 1661 ise 2009'un ikinci çeyreğinde kullanıcılara ulaşacak.


Nokia Mail on OviMobilitenin vazgeçilmez bir parçası olan e-postalara bilgisayar kullanmadan erişim sağlamak mümkün. Nokia Series 40 cihazlarında sunulan Nokia Mail on Ovi hizmeti, kişisel bir bilgisayar kullanmadan doğrudan doğruya cep telefonu üzerinden bir e-posta hesabı oluşturulmasını sağlıyor ve bu sayede milyonlarca kullanıcının ilk internet kimliklerini oluşturmalarına ve yeni yollarla iletişim kurmalarına olanak tanıyor.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 682
favori
like
share