Likit metal ile üretilen Samsung S9402 EgoGeçtiğimiz gün Samsung, 5 megapiksellik otomatik fokuslama özelliğine ve 2" AMOLED ekrana sahip S9402 Ego telefonunu duyurdu.

Çift sim kart destekli telefonun kamerası yüz tanıma desteğini de içeriyor. Titanyumdan daha dayanıklı olan ve California Institute of Technology (Caltech) tarafından geliştirilen likit metal ile üretilen Samsung S9402 Ego, lüks tutkunlarına hitap edecek gibi görünüyor.

Samsung'un kasasında kullanılan bu likit metal, normal kasalara göre 3 kat daha sağlam ve 1.6 kat daha esnek. Normal kasalara göre basınca 1.8 kat daha fazla dayanabiliyor ve titreşimi 3 kata kadar daha fazla emebiliyor.
Telefonun içerisinde gelen sesler, menü biçim, zil sesleri ve içerik sadece bu modele özel üretilmiş durumda ve başka hiçbir Samsung telefonda yer almıyor.

İlk olarak Rusya'da marketlerdeki yerini alacak olan S9402 Ego'nun fiyatının 1800 Dolar civarında olması bekleniyor. Cihazın fiyatının Motorola'nın Aura'sının fiyatından düşük, Nokia'nın 8800 Carbon Arte'sinin yanında yüksek kalacağını belirtelim.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 430
favori
like
share