öncelikle konu bu topicle mi ilgili bilmiyorum. arkadaşlar daha önce sizde böyle birseye rastladınızmı? [URL]http://www.baglan.com.tr/urunler/br...etooth_faq.html bu site bluetooth hakkında dökümana sahip.buradaki yazıları ben kopyalayıp word a yapıstımak istiyorum ama olmuyor.sanırım sayfa içindeki javascript kodu ile ilgili bişeymiş bunun sebebide.ç bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varmı yardımcı olursa sevinirim.

0bez 0bez
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 773
favori
like
share
Syßer Tarih: 23.05.2006 14:40
SAYFA ŞUAN AÇILMIYOR :18:
ultramajeste Tarih: 15.03.2005 01:49
0bez Tarih: 24.02.2005 17:40
lostmaze bilgiler için teşekkür ederim ama ben o bilgilere birarkadaşımın sayesinde zaten ulaştım.benim öğrenmek istediğim eğer bilen arkadaşlar var ise bunun yöntemini ögrenmek istiyordum.ki sadece bu sayfada karşılaşmadım böyle birşeyle ara ara sörf yaparken karşıma çıkıyor bu tarz şeyler...yinede saol
cr@ckman Tarih: 23.02.2005 21:31
bence son nokta konuldu bu konuyla ilgili
lostmaze Tarih: 23.02.2005 21:26
Bluetooth ile neler yapabilirim ?

Bluetooth mümkün olan en basit şekilde sabit veya taşınabilir cihazların aralarında bilgi aktarmalarına, paylaştırılmalarına olanak sağlar. Evde, büroda veya hareket halinde basit bir network oluşturarak dosya paylaşımı, bilgi senkronizasyonu, elektronik posta, internet erişimi yazıdan çıktı alma gibi işlemler gerçekleştirilebilir. Endüstriyel uygulamalarda cihaz ve makinalar kontrol edilebilir. Erişimi zor olan yerlerdeki cihazlara kolayca hizmet verilebilir.

Bluetooth yazıcıya bağlanarak dökümanlarınızı kolayca yazdırabilirsiniz Bluetooth erişim noktası ile network'e bağlanabilir, elektronik posta, internet, ortak veri tabanı bilgilerine erişebilirsiniz. Bluetooth desteği olan cep telefonu ile el tipi bilgisayarınız veya taşınabilir bilgisayarınız ile her yerden elektronik posta'nıza erişebilirsiniz.Bluetooth kullanarak test ve üretim ortamlarındaki cihazların kontrol ve gözlemlemesini yapabilirsiniz. Bilgi aktarmak ve dosya paylaşmak için ad-hoc network oluşturabilirsiniz. Evde Bluetooth broadband modem kullanarak internet'e bağlanabilirsiniz.

Yazılım

Brainboxes 1984 yılından bu yana PC iletişim kartları konusunda kendine ait teknolojisi ile üretim yapmakta olup, geliştirmiş olduğu güvenilir Bluetooth yazılımı diğer Bluetooth üreticileri tarafından da tercih edilmektedir.

Brainboxes Bluetooth yazılımı kolay kullanımı ile diğer Bluetooth ürünleri arasındaki çalışmayı en uygun şekilde kontrol etmeye olanak sağlar. Şifre koruma ve veri kriptolaması özellikleri ile iletilen verinin güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını garanti eder.
lostmaze Tarih: 23.02.2005 21:25
Kişisel alan network, PAN çözümleri


Brainboxes, 1984 yılında kurulmuş olup, PC iletişim kartlarının üretimi ve gelişirilmesinde dünyanın önde gelen firmalarından biridir.

Tamamen kendi teknolojisi ile USB, CompactFlash, PCMCIA, PCI ve seri arabirimli Bluetooth ürünleri üreten Brainboxes çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Brainboxes müşterileri arasında IBM, Fujitsu, Reuters, Motorola, Agilent, Marconi ve BT yer almaktadır.
Brainboxes Bluetooth ürünleri ile neler yapabilirim ?

BrainBoxes ürünleri ile dosya paylaşımı, internet erişimi, elektronik posta erişimi, yazıdan çıktı alma, endüstriyel cihaz kontrolü ve gözlemlemesi, diğer Bluetooth cihazlarını kontrol edebilme gibi çeşitli işler yapabilirsiniz.
Serdar1453 Tarih: 23.02.2005 18:28
(anlama zaten dermişim bu olay sitelerinkoyduhu bir önlem siteden bir yazı ve ya başka bişi çalmayın diye ) arkadaşım ben hırkızmıyımki calayım ya böyle benim kalbimi kırdın ya kardeşiz biz ya :2:
cr@ckman Tarih: 23.02.2005 18:25
ben yapıyom
cr@ckman Tarih: 23.02.2005 18:04
anlama zaten dermişim bu olay sitelerinkoyduhu bir önlem siteden bir yazı ve ya başka bişi çalmayın diye