Samsung'un yeni modeli Samsung S3030 Tobi cep telefonu ağırlıklı olarak genç kesimden kullanıcıların beğenilerine ve beklentilerine yönelik olarak tasarlanmış. Cihazlarından eğlenceli ve güvenlikli özellikler bekleyen kullanıcılara da hitap eden Samsung Tobi cep telefonu kullanışlı grafik arayüzü ve göz alıcı tasarımıyla farklı olmak isteyenleri hedefliyor. Samsung Tobi çeşitli güvenlik fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor.Samsung Tobi cep telefonu, kullanıcıların telefonlarıyla kişiliklerini ve stillerini ifade etmeye yönelik beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış. Öncelikle, Samsung S3030 Tobi cep telefonunda daha önce hiçbir cep telefonunda kullanılmayan grafik kullanıcı arayüz temalarına yer verilmiş. Ayrıca Samsung Tobi cep telefonunun değiştirilebilir arka kapağı sayesinde kullanıcılar en sevdikleri fotoğraf veya görüntüyü şeffaf yüzeyin altına yerleştirerek telefonlarını kişiselleştirebiliyorlar.

Samsung Tobi telefon renkleri
Tatlı pembe, loyal mavi, elma yeşili, parlak oranj, oasis mavisi ve kar gümüşü şeklinde altı farklı göz alıcı gövde rengi seçeneğiyle gelen Samsung Tobi cep telefonu tasarıma en meraklı kullanıcıların dahi görsel şekilde tatmin edecek özellikte.Samsung Tobi güvenlik fonksiyonları

SOS Call (Acil yardım çağrısı), SOS yardım mesaj ve Fake Call (sahte arama) gibi çeşitli güvenlik fonksiyonlarına sahip olan Samsung Tobi cep telefonu böylece genç yaşta çocuk sahibi yetişkinlerin de dikkatini çekiyor. Kullanıcılar bu güvenlik fonksiyonları aracılığıyla acil durumlarda aile bireylerine ve dostlarına direkt olarak ulaşabiliyorlar ve hatta tehlikeli durumlarda kolayca kaçabiliyorlar. Samsung Tobi ile ebeveynler çocuklarının onları mümkün olduğunda koruyacak olan güvenli cihazlara sahip olduğundan daima emin olabiliyorlar.

Bunlara ek olarak dönüşümlü ve çözünebilir bio-plastik malzemeden üretilmiş olan Samsung Tobi cep telefonu her ortama uyum sağlayan bir ürün. Samsung Tobi cep telefonu hem kullanıcının sağlığını ve hem de çevre temizliğini korumak için toksik olmayan boyalar ve alerji yapmayan materyallerle boyanmış. Ayrıca telefonun gövdesinde de PVC içermeyen çevre dostu materyaller tercih edilmiş.

Kasım ayından itibaren öncelikle İtalya ve İngiltere'de piyasaya sunulmuş olan Samsung S3030 Tobi cep telefonu ilerleyen tarihlerde diğer ülkelerde de raflardaki yerini alacak. 149 Euro fiyat etiketi ile piyasalara sunulmuş durumda

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 381
favori
like
share