Motorola'nın yeni modeli Motorola Hint (Motorola QA30) cep telefonu kullanıcıların sosyal çevreleri ile çeşitli yöntemlerle iletişime geçmesini sağlıyor. İnovatif kayar kapak tasarımı ile kullanıcıya eksiksiz bir QWERTY klavye sunan Motorola Hint cep telefonu mesajlaşmayı ve internette dolaşmayı son derece kolay hale getiriyor. Motorola Hint cep telefonu sezgisel kullanıcı arayüzü, yüksek hızda bağlantı özelliği ve iyileştirilmiş tahminli metin yetenekleriyle dikkat çekiyor.Motorola Hint özellikleri

Motorola Hint cep telefonu şık ve zarif tasarımı eşliğindeki geniş, tam renkli 2.5 inç büyüklüğündeki ekranıyla maksimum multimedya deneyimi sağlıyor. 8GB kapasiteye kadar satın alınacak bir hafıza kartı ile Motorola Hint'in entegre müzikçalarını tek tuş özellikleriyle kullanabiliyor ve şarkılarla müzik dinleme fonksiyonlarına telefonun kapağı kapalıyken dahi direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. Sevdiğiniz şarkıları ve dijital fotoğrafları microSD flaş hafıza kartına depolayabilir ve kişisel bilgisayarınızdan yüksek hızdaki USB 2.0 bağlantısını kullanarak şarkıları seri şekilde aktarabilirsiniz. Motorola Hint cep telefonunda aynı zamanda 3.5mm bir kulaklık girişi ve sade menü navigasyonu ile mobil müzik deneyimi yaşamak da mümkün. Bunlara ek olarak Motorola Hint'in 2.0 megapiksel çözünürlüklü kamerasıyla dijital zum da kullanarak fotoğraf ve video kayıt çekme imkanı hızlı biçimde fotoğraflar çekmeye ve bunları sevdiklerinizle paylaşmaya olanak tanıyor.

Motorola yetkililerinden Mark Shockley'in ürünle ilgili görüşleri şöyle: "Sevdiklerinizle ve ailenizle iletişim halinde olmak, sosyal iletişim ağlarında günceli takip etmek ve erişim halinde olmak çoğu kullanıcı açısından öncelikli konular. Motorola Hint cep telefonu bu tür çok yönlü kullanımlar için şık bir çözün sunuyor."Önceden yüklü tek tuşla SMS erişimi, hava durumu, borsa verileri, spor sonuçları gibi önemli bilgiler, haritalar yönlendirmeler parmaklarınızın ucunda. Motorola Hint cep telefonu kullanıcıların internette kolaylıkla dolaşmalarına, web sayfalarına yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapmalarına, sık kullanılanları idare etmelerine olanak tanıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 358
favori
like
share