Arkadaşlar öncelikle konunun gerçek yerinin burası olmadığını biliyorum fakattam anlamamıyla alakalı bir yer bulamadım, burayı yakın gördüğüm için yazıyorum. İlgili yönetici arkadaşlar konuyu ilgili yere taşırlarsa sevinirim.


Uzun süreden beri iyi bir navigasyon cihazı almak için araştırma yapıyorum. sonuç olarak Navitech NAV - P250BC Navigasyon Cihazında karar kıldım, fakat konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların fikirlerini bildirmesini istiyorum. Fiyatı 500 YTL

[URL=http://imageshack.us]

Teknik Özellikler :
# 480*272 WQVGA çözünürlük
# 4.3” dokunmatik ekran
# Samsung 2443 400MHz işlemci
# Windows CE 5.0 Core işletim sistemi
# 2GB Nand Flash ROM , 64 MB SDRAM
# SD/ MMC Kart girişi , USB çıkışı
# Harici TMC Anteni , Kulaklık çıkışı
# Pil ömrü 3 saat ( Navigasyon için)
# TMC – Trafik mesajlaşma Kanalı
# Bluetooth araç kiti
Aksesuarlar :
# USB Kablosu , Araç şarj aleti , AC şarj aleti,Harici TMC anteni.
# Cihaz tutucusu , Araç montaj vantuzu , CD , Kullanım kılavuzu , kolay kurulum kılavuzu.
Navigasyon Özellikleri :
# Türkiye şartlarına özel “Navitech” Navigasyon yazılımı.
# 81 il , 500 ilçe tam detay dijital harita.
# Navitech’in yeni portatif modellerinin hepsinde tüm teknik özellikler, Türkiye yol, cadde ve sokaklarına özel olarak iyileştirildi.Türkiye yollarının %100’ü ve tüm sokak detayları, sürekli güncellenen yazılımla kapsama alanına dahil edildi.
# Simulasyonla ön bilgilendirme: Navitech Navigasyon cihazları ile yola çıkmadan önce gideceğiniz rotanın simulasyonunu izliyebilirsiniz.
# Tercihinize göre güzergah seçenekleri … İster yavaş , ister hızlı , ister yaya ister motorsikletle…Hangi hızda ilerlerseniz , sizi o hıza uygun yönlendirir.Ayrıca otoban , feribot , ücretli yol tercihlerinize ve gece & gündüz seçeneklerine göre en hızlı en kısa yolu bulur.
# Rotadan çıkıldığında saniyeler içinde yeni rota hesaplama..
# Türkçe dahil 19 farklı dilde görsel ve sesli yönlendirme.
# Kayıtlı 200.000 in üzerinde önemli nokta (hastane ,restoran , okul, ATM ,alış –veriş merkezi, benzin istasyonu, otel , eczane vb.) yerini size göstererek ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gidermenizi sağlar.
# Sık kullandığınız yada beğendiğiniz adresleri kaydedip tek tuşla ulaşabilme: Geçmişte ziyaret ettiğiniz tüm noktalar Navitech navigasyon cihazınızın hafızasında kaydedilir ve aynı destinasyonlara tekrar erişimde hız ve kolaylılık sağlar.Dilerseniz sık ziyaret ettiğiniz nokları kendiniz kaydederek daha sonra tek tuşla ulaşabilirsiniz.
# Split ekran görünüm özelliği sayesinde Navigasyon ekranınızı ikiye böler ve ekranın sol bölümünde normal görünüme devam ederken kavşaklara yaklaştığınızda ekranın sağında çıkan split ekran sayesinde önünüzdeki kavşak görünümünü görebilir ve daha rahat bir yolculuk yaparsınız.
# Yol bilgisayarı : Cihazın Navigasyon menüsünden yolbilgisayarını seçerek yol boyunca aracınızın ortalama hızını , maksimum hızını , gideceğiniz lokasyona kalan mesafenizi ve dijital pusula bilgilerini tek bir ekrandan görebilme kolaylığını yaşarsınız.
# MP3, MP4 , Bluetooh,Video , Navigasyon özellikleriyle tam bir multimedya ürünü olarak tüm seyahatlerinizi keyif ve eğlenceye dönüştürür.
# Tüm teknik geliştirmelerin yanı sıra, yeni Navitech ürünlerinin en önemli özelliklerinden birisi de aracınıza şıklık katacak yeni bir tasarım anlayışıyla üretilmesi. Siyah ve gümüş renklerinin kombinasyonu ve zarif hatları, aracınıza daha fazla şıklık, daha fazla prestij yansıtıyor…

lertek lertek
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2636
favori
like
share
kayahhkaya Tarih: 17.08.2011 17:38
Arkadaşlar 2 hafta oldu aldım. deneme amaçlı bakıyordum. Ancak haritayı bu arada silmişim servisten yeniden yüklemek için ücret istiyorlar bi yardım. Lütfen Navitech QX-511 yeni nesil. Harita lazıııııııııııım.