26 Şubat CUMARTESİ sabahtan 27 Şubat PAZAR akşamına kadar ADSL hizmeti alamadım. Aylık abonmanımı kuzu kuzu ödüyorum. 2 gün hizmet alamadım acaba aidatta indirim isteme hakkım degil mi?

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 526
favori
like
share
systemdesk Tarih: 12.04.2005 17:45
burası Türkiye arkadaşım ödersin ama hak talep edemezsin.
gidersin adsl abone merkezine muhtemelen bir bayan arkadaş buyrun yardımcı olayım der. sende hay hay dersin oturursun sorununu anlatırsın seni sabırla dinler. ama çözüm üretmez. tamam beyefendi der biz sorununuzla ilgileniyoruz der. bir ad dilekçe yazdırılar sana. akabinde ve detayında olay orada kapanmıştır. sen yoluna gidersin ama değişen bir şey yok.
doganigo Tarih: 03.03.2005 13:27
özel şirkette gelse yine telekomun alt yapısını kullanacak hemşerim yani değişen sadece fiyatta olur bi nebze ucuzluk..altyapı kökten değişmedikçe bu sorun böyle gider..herkese verdiler dsl şimdi yetişemiyolar talebe yoğunluktan dolayı portlar kaldıramıyo fazla yükü..inşallah düzelir yakında
gokhanatila Tarih: 01.03.2005 06:59
ya ben su anda erdekteyim özellikle buyuk yerlerde özel şirketlerin bu konuda hizmeti var.... mesela eskişehirde kablo net olayı var... ne baglantıda sorun oluyo nede yawaslama oluyo... tıkır tıkır işliyo... ve cok hızlı calısıyor yani... aslında bu tür şirketler ile anlaşmak lazım... biraz pahalı tabii telekoma göre ama aslında herkes anlasacak aralarında bi gececekler özel şirketlere telekom kalacak ortada bakalım o zaman ne yaparlar. yaw baglantıda problem oluyo adam modeme camur atıyo. kardesim asus diyorum modem bugunekadar calısıyodu da simdi mi calısmayacak. sonra az ugrasıyolar yapıyolar... sonrada ay pardon sorun surdaymıs falan diyolar. beni sorunun nerden kaynaklandıgı cok alakadar ediyo ya... baglantı önemli benim için aylık 48 milyon bosuna mı veriyoz sanki.. ama simdilik ii gidiyo bi sorun yok bakalım inşallah olmazda :12: :12: :12:
Serdar1453 Tarih: 28.02.2005 23:26
Ama arkadaşlar bence mecburuz ne yapalım başka bir yer yok böyle bir hizmet verecek bence katlanmak zorundayız
lostmaze Tarih: 28.02.2005 23:23
ne yazıkki Türk Telekom un Adsl hizmetindeki Alt yapı eksikliklerinden dolayı böyle sorunlarla karşılaşıyoruz. Ama ne yazıkki Dava etme şansımız yok.