yorumlarınızı dikkatle yapın lütfen kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok tartışma çıkarmayalım

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1028
favori
like
share
a-yan Tarih: 27.12.2008 13:12
S'a konuyu bilmediğin halde yorum getiriyorsun arkadaşım o yazdığın sözler merhebsizlerin sözüdür. Ilk anda o intiba bende uyandı seni kırdıysam özür DILERIM hakkını helal et.
Asiyan Tarih: 26.12.2008 21:28
yorumlarınızı dikkatle yapın lütfen kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok tartışma çıkarmayalım
M.Kutsi Çil Tarih: 26.12.2008 20:07
Konuyu bilmediğim için aklım ermiyor,ne o öyle,benim ne olduğum belliymiş de dilin varmıyormuş söylemeye.Kimse kimsenin ne olduğunu bilemez arkadaş.İslamda zan kadar kötü şey yoktur biliyor musun,hele hele sui zan.Yazdıklarına dikkat et,adam ol,adam gibi yaz.Terbiyeli ol biraz.
a-yan Tarih: 26.12.2008 05:30
Daha konuyu bilmediğin belli yazdıklarından bir kere safiye göre mahremi olmayan kadına dokunan erkeğin abdesti bozulur kadının bozulmaz mezheb imamları bir konuda hüküm verirken kafalarından vermediler o hükmü delillere baktılar o delil de şu hadisi şerif bir gün Aişe{ r.a} ya Rasulellah alnınız kanamış dedi eli ile kanı sildi Peygamberimiz kalktı abdest aldı. imamı azam kan çıktığı için abdest aldı hükmüne vardı. Imamı safi de kadın değdiği için abdest aldı. Hükmüne vardı. Sen hangi görüşü kabul ediyorsan o mezhebtensin konu bu kadar açık aslında benim bu mezheb işine aklım ermiyor derken öğrenmek kastıylemi yoksa inkar kastıylemi yazdığın belli olmuyor
a-yan Tarih: 26.12.2008 05:27
Daha konuyu bilmediğin belli yazdıklarından bir kere safiye göre mahremi olmayan kadına dokunan erkeğin abdesti bozulur kadının bozulmaz mezheb imamları bir konuda hüküm verirken kafalarından vermediler o hükmü delillere baktılar o delil de şu hadisi şerif bir gün Aişe{ r.a} ya Rasulellah alnınız kanamış dedi eli ile kanı sildi Peygamberimiz kalktı abdest aldı. imamı azam kan çıktığı için abdest aldı hükmüne vardı. Imamı safi de kadın değdiği için abdest aldı. Hükmüne vardı. Sen hangi görüşü kabul ediyorsan o mezhebtensin konu bu kadar açık
M.Kutsi Çil Tarih: 23.12.2008 20:21
Benim bu mezhep işine aklım ermiyor.Kimisinde karısının bile elini tutsa,erkeğin ve kadının abdesti bozuluyor,bir yeri kanayınca abdesti bozulmuyor,kimisinde bozuluyor.
KaRaKıZ Tarih: 17.12.2008 07:54
Allah razı olsun abla