Bölümdeki konu başlıkları standart olarak ünlü kişinin ismi ve ardında resimleri yazacak şekilde olmalı. Yani sanatçımızın ismi Ebru Gündeş ise konu başlığı Ebru Gündeş Resimleri olmalı.

Diğer bir husus ise her konunun içeriğinde hemen resimlerin üzerinde sanatçının ismi ve ardında fotoğrafları yazmalı. Yani sanatçımız Ebru Gündeş ise fotoğrafların hemen üst kısmına H2 kodları ile Ebru Gündeş Fotoğrafları yazmalısınız.

Bir konuda, konuyu açan kişi konunun ilk mesajında, en fazla 3 adet fotoğraf sunabilir.

Bir sanatçı için bölüme 2. bir konu açılması yasaktır.

Eğer sizde sevdiğiniz sanatçının fotoğrafını paylaşmak istiyorsanız konuya cevap şeklinde ekleme yapabilirsiniz. Fotoğrafların sayfayı yavaşlatmaması adına her cevapta en fazla 1 adet fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Yani 3 adet fotoğraf eklemek için konuya 3 defa cevap yazmalısınız. Bu durumda forum kurallarında yer alan flood kuralı için size insiyatif tanınacaktır.

Aynı kişinin bir konuda cevapla yöntemi ile de olsa 3 ten fazla fotoğraf paylaşması, yasak olmamakla birlikte amacın dışına çıktığını düşündüğümüz için tasvip etmediğimiz bir durumdur.

Ayrıca konunun en altına kişinin bölümündeki biyografisinin linkini vermenizi tavsiye ve rica ediyoruz. Eğer kişinin [URL="http://www.main-board.com/kim-kimdir/" rel="nofollow" target="_blank">Kim Kimdir bölümünde konusu yok ise bu vesile ile bunuda tesbit ederek konusunu açabilirsiniz.

Örnek Konu: [URL]http://www.main-board.com/unluler/173237-murat-ince-resimleri.html

Bu kurallara uygun konu açmayan ve cevap yazmayan üyeler ilk defasında uyarılır tekrarında bölüme girmekten men edilirler.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1506
favori
like
share