Yanal ile Yusuf başbaşa mı?
24 Aralık 2008 / 22:00
Yusuf Şimşek ile Ersun Yanal başbaşa yemek mi yedi?Ersun Yanal'la başbaşa yemek yiyen tecrübeli futbolcu transferi hakkında net konuştu.
Dün Trabzonspor yönetiminin, 'Yusuf Transferini Askıya Aldık' şeklindeki açıklamasına rağmen, teknik direktör Ersun Yanal'ın Yusuf Şimşek ısrarı bitmiyor.
Günlerdir Karadeniz ekibine transfer olup olmayacağı konuşulan Yusuf Şimşek ile bugün Ulus 29'da başbaşa yemek yiyen Yanal, yıldız futbolcuyu Trabzonspor'a gelmesi konusunda ikna etmeye çalıştı.
Aslında bu ikna turuna hiç gerek yoktu çünkü Yusuf'un cevabı son derece açıktı. Yanal'a, "Trabzonspor'da seve seve oynarım" diyen Yusuf Şimşek, transferi konusunda oldukça istekli görünüyordu.
Gizli toplantıdan her iki taraf da oldukça mutlu bir şekilde ayrılırken, son sözün Bursaspor yönetiminde olduğu ve Yusuf'un kulübünü ikna etmeye çalışacağı öğrenildi.
Kaynak: Medyaspor

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 418
favori
like
share
MaRaBoGLu61 Tarih: 08.01.2009 13:00

Yusuf Şimşek kampa katılıyor
08 Ocak 2009

Trabzonspor Yusuf'un transferini mutlu sonla bitirdi.
İki kulüp yetkilileri Yusuf'un transferi konusunda anlaşmaya varırken, bu futbolcuya karşılık Trabzonspor'un Bursa'ya vereceği Ergin ve Adnan da dün akşam Bursasporlu yetkililerle yemekte bir araya geldi.

Bursalı yöneticiler,Yusuf'a karşılık Trabzonspor'dan bonservisleriyle birlikte İstediği Adnan Güngör ve Ergin Keleş ile yaptıkları görüşmede iki futbolcuyla da anlaşma sağladı.

Yusuf'un bir son dakika pürüzü çıkmaması halinde bugün Trabzonspor kampına katılması bekleniyor.


Kaynak:
keskinkilic_68 Tarih: 07.01.2009 22:12
ara transfer dönemi pek iyi gitmiyor ama ?