Müzik aletlerinden radyatörPencere altlarında görmeye alıştığımız döküm radyatörler yerlerini ultramodern tasarımlara bıraktı. Birbirinden ilginç bu radyatörler, Türk sanayicisinin ve işçisinin yüz akı olarak uluslararası fuarlarda büyük ilgi görüyor. Paslanmaz çelik yeni nesil radyatörler, salonların en gözde köşelerini, tablo gibi duvarları, yatak odalarını, banyoları, işyerlerini süslüyor. Kuyumcu titizliği ile kristal Swarovski taşlarla süslenmiş model de hayranlık uyandırıyor.

"İyi tasarımın kullanıcıyı mutlu, üreticiyi kârlı, sanatseveri de memnun kılacağı anlayışı" ile üretim yapan ve dünyada ilk kez arp, pan flüt ve piyanodan esinlenerek paslanmaz çelik radyatör üreten Termosan, Design Turkey 2008 Endüstriyel Tasarım Ödülleri Yarışması’nın Yapı Gereçleri Kategorisinde, "Swing " modeli ile "İyi Tasarım Ödülü" aldı. Ödül kazanan radyatörün tasarımcısı ise firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazım Uyar.

Swarovski kristal taşlarla süslenmiş radyatörler hayal dünyasını zorlarken, firmanın Carisa Serisi’nde ısı sektöründe devrim yaratan modellerden arp radyatör, elektrikli kitleri sayesinde ev ve işyerlerinin her köşesinde kullanılabiliyor. Pan flüt ve piyano modelleri ise her türlü kalorifer sistemine bağlanabiliyor. Yüzde yüz yerli sermaye ve Türk işçisinin emeği ile ürettiği radyatörlerle dünyayı ısıtan 35 yıllık Termosan A.Ş., 42 ülkeye ihracat yapıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 384
favori
like
share