Masum kız olmak istemiyor


Genelde kendisine masum, iyi kız rollerinin gelmesinden şikayet eden Pelin Batu, farklı karakterleri canlandırmak istediğini söyledi. Batu, sevişme sahneleriyle gündeme geldiği son filminden de çok memnun olduğunu belirtti.

Habertürk'te Cem Mumcu ve Harun Tekin ile birlikte 'Kısa Devre' isimli programda konuk ağırlayan oyuncu Pelin Batu, kendisine hep aynı tip rollerin gelmesinden rahatsız olduğunu söyledi.

"Son oynadığım filmde mesela acayip zevk alarak oynamıştım. Çünkü son bir kaç yıldır hep böyle tipime bakıyorlar, 'Aaa bu masum iyi kız' falan diyorlar. Ve böyle hep aynı tür roller gelince, 'Hep aynı kadın mı olacağım?' diyorum" şeklinde konuşan Pelin Batu, bu nedenle son oynadığı filmden çok mutlu olduğunu söyledi.

Pelin Batu, en son Serhan Yavaş ile başrolü paylaştığı cezaevi müdürünün karısı ile bir mahkûm arasında doğan yasak aşkın anlatıldığı “Yağmurdan Sonra” isimli filmde rol almıştu.

Filmdeki sevişme sahnesi basında uzun süre yer alırken Batu, gazetecilerin bu tür sahnelerle ilgili sordukları sorulardan da rahatsız olduğunu dile getirdi. Pelin Batu, aynı soruların erkek partnerlerine sorulmadığını ve burada bir hınzırlık gördüğünü ifade etti.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1287
favori
like
share