Benim Sözleşmem Bitmez"
Ersun Yanal, kaptan Hüseyin Çimşir ve tecrübeli futbolcu Rigobert Song, Antalya kampında basın mensuplarına yeni yılla ilgili mesajlarını açıkladı.

Trabzonspor'un kaptanı Hüseyin Çimşir yeni yıl ile ilgili olarak 2009'un Trabzonspor için başarılı geçeceğine inandığını ifade ederek, "Trabzonspor için ikinci yarı ve yeni yıl inşallah mutluluk getirir. Şampiyonlar Ligi ve şampiyonluk yarışı ile ilgili şu an bir şey söylemek için çok erken. Bizi hangi takımların zorlayabileceği konusunda bir ayrım yapmak istemem. Biz yeni kurulmuş bir kadroyuz. 4 yıllık bir ekibiz. Yetenekli oyuncularımız var. Ama eksik yanlarımız da var. Onları giderip ilerleyen 3 - 4 yılda hedefleri ulaşabilecek bir kadro yakalarız. Şu anda artılarımız ve eksilerimiz var. Eksilerimizi gidermeliyiz. Yetenekli oyuncularımız var, bu da takımın kalitesini artırıyor" dedi.

Hüseyin, sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olmasını sorun etmediğini de ifade ederek, "Benim Trabzonspor'daki sözleşmem sezon sonu bitecek. Ancak böyle bir sorunum olmaz. Ben hep Trabzon'dayım. Yönetim devam etmek isterse sezon sonunda oturur konuşurum. İstenirse de kalırım. Şu anda bana dışarıdan gelmiş bir teklif de yok" dedi

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 283
favori
like
share
M.Kutsi Çil Tarih: 07.03.2009 15:22
Her futbolcu böyle söyler de iş anlaşmaya gelince hepsi çamura yatar.