[youtube][/youtube]

aslında bu konuyu video bölümüne acıcaktım ama daha sonradan fikir degiştirdim buraya acılmalı dedim özel bölüme cünkü bana göre son derece önemli bir konu ve biz susuyoruz ne acıdırki elimizden hiçbirşey gelmiyor buraya actım ki en azından dua edelim arkadaşlar elimizden gelen tek şey budur ne yazıkki işte biz böyle bir dünyada yaşıyoruz Rabim israilin planlarını başlarına cevirsin filistina rahat bir nefes aldırtsın Rabbim haklarından çıksın inşallah:260::19::19:


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1374
favori
like
share
M.Kutsi Çil Tarih: 07.01.2009 11:42
Ölen bir hristiyan veya yahudi olaydı yer yerinden oynardı,ama kimsenin kılı kıpırdamıyor.Çünkü Avrupalıya ve Amerikalıya göre,en iyi müslüman ölü müslümandır veya esir müslümandır.
DİDEM Tarih: 05.01.2009 18:08
resimlere bakamıyorum artık:79:
dualarımız sizinle ,allah yardımcınız olsun
SheqeYy_BeBiSh Tarih: 05.01.2009 16:42
bunDan önCe okuLDa yahuDiLer hakkinDa onLara veriLen eziyet
hakkinDa bi$iLer DuyDugumDa agLami$tim..
Kuran KurSunDaki hoCaLarim hep anLatiyorLarDi
aCimayin yahuDiLere diyorLarDi
onLara aCimaya geLmez onLar hayin DiyorLarDi
benDe kiziyorDum onLar inSan DegiLmiyDi?
hepSini ayni kefeye koymamak gerekir biLiyorum
ama inSan DegiLLermi$!
aLmanyaDa CektikLeri az biLe kaLmi$!
kenDi ya$aDikLarini $imDi fiLiStin Cekiyor!
müSLümanmi CektirDi bu eziyeti onLara?!

beDDua etmiCem Cünkü agzima yaki$maz..
aLLah FiLiSTinLiLeri kurtarSin artik bu azabtan!
noLur yaa!
DeDemin tüfegini aLip CikCam yoLa yokSa
yeter ya ot gibi burDan bakiyoruz oLanLara!
Sinema fiLmi izLer gibi!!!
VuSLaT Tarih: 05.01.2009 01:04
Akşamüstü oğlum elini koltuğa sıkıştırdı eli kanadı ağladı içim parçalandı küçücük bir yerdi kanayan yinede dayanamadım bazen uyurken seyrederim onu rabbim gecinden versin ya birgün bişey olursa nasıl dayanırım nasıl yaşarım diyorum düşüncesi bile beni mahfediyor çocugumun yokluğunun rabbim kimseye göstermesin.Filistindeki ana babalar nasıl dayanırla bu acıya nasıl dayanıyorlar ey zalim oğlu zalimler sizlerin çoluk çocuğu yokmu nasıl kıyyorsunuz bu küçücük yüreklere ya bu zalimlik karşısında susan vatandaşlar milletler devletler ya sizlerin çocuklarınız yokmu böyle bir durumda olmasını istermiydiniz çocuklarınızın.Nedir zalimce katlettiğiniz bu çocukların günahı nedir bunları öldürmeye sebep bir avuç toprakmı üstünlükmü sana kalacakmı kazandıkların.

Nerde bu dünya barışı nerde insanlık nerde bu müslümanlar neden dur denmiyor sebep neeeeeeeeee.Ya bizim devletimiz nerdesin gerçekten düşünüyormusun ordaki yavrucakları yoksa tvlere çıkıp politikamı yapıyorsun.Kimsenin ahı kimsenin yanında kalmaz şiddetle kınıyoruz diyorsun bir yandanda menfaatin için aman üstün güçlerle kötü duruma düşmeyelim diye gazzeyi vuran uçaklar eğitimmi yapıyor Konyanda nerdeyiz biz.

SORUYORUM BU ÇOCUKLARIN BU ANALARIN BABALARIN GÜNAHI NEEEEEEEEEE?????:19::19:
Bizlerin elinden bişey gelmiyor ama elimizden geldiğince onlara destek olalım dularımızı eksik etmeyelim bu zalimliğe elimizden geldiğince dur diyelim.:19::19::19:

http://www.gazzedekatliamadurde.com/
SuRMeLi Tarih: 04.01.2009 23:42
Allahım israili kahreyle. Allahım israili ve ona yardım edenleride kahreyle..Allahım amerikayı kahhar ismin şerifiyle kahreyle..
Onlara azabını gönder...
[COLOR="Pink"]Ey Rabbimiz Filistin halkina hidayeti ihsan eyle. Onlara, masumlara yardim et Ya Rab..
Sen ki dualarimizi işitensin,. Bizim elimizden dua etmekten baska birsey gelmiyor.. Müslüman kardeslerimiz için yaptigimiz dualarımizi kabul eyle..
AMIN AMIN AMIN
cobra_R Tarih: 04.01.2009 23:30
Arkadaşlar israilin olduğu kadar çevredeki Arap ülkelerininde suçu yokmudur? Filistin mültecilerini almamak için sınır kapılarını kapatanlar nasıl müslüman devleti olduklarını idda ediyorlar hala anlam veremiyorum.

Ayrıca israil ve ABD stratejistleri bu olayları yıllar öncesinden hazırlamışlardır ve kimsenin ses çıkaramayacağını çok iyi biliyorlar. Kaç gündür hangi ülke ses çıkarabildi ? Aman sivil halka dikkat edin , Yahu adamlar katliam yapıyor sokırım yapıyor neye dikkat edecekler !

Bu savaşın bitmesi için tek bir seçenek vardır bu seçenek ise 3. dünya savaşına davet çıkarır bu nedenle kimse karışamıyor ve israil sıkılıncaya kadar bu katliama devam edecektir ...

ALLAH zor durumda olan kardeşlerimize Yar ve Yardımcı olsun


amin... haklısın biz müdale etmeye kalkısırsak bu sefer batılılar karsı cıkıcak ve bizlere savas acacaklar ve sucumuzda masum insanları öldürmek olurdu kesin...
DİDEM Tarih: 04.01.2009 23:26
Allah Filistine yardım etsin.:12:dualarımız sizinle keşke bişeyler yapabilsek sizleri böyle görmek , çocukları ölmüş olarak kucaklarda görmek bizlere çok acı veriyor:79:
.. İsraili ise Kahretsin !!! Lanet olsun İsraile ve bu duruma sessiz kalanlara:16:
GaNgSTeRs PaRaDiSe Tarih: 04.01.2009 23:04
Arkadaşlar israilin olduğu kadar çevredeki Arap ülkelerininde suçu yokmudur? Filistin mültecilerini almamak için sınır kapılarını kapatanlar nasıl müslüman devleti olduklarını idda ediyorlar hala anlam veremiyorum.

Ayrıca israil ve ABD stratejistleri bu olayları yıllar öncesinden hazırlamışlardır ve kimsenin ses çıkaramayacağını çok iyi biliyorlar. Kaç gündür hangi ülke ses çıkarabildi ? Aman sivil halka dikkat edin , Yahu adamlar katliam yapıyor sokırım yapıyor neye dikkat edecekler !

Bu savaşın bitmesi için tek bir seçenek vardır bu seçenek ise 3. dünya savaşına davet çıkarır bu nedenle kimse karışamıyor ve israil sıkılıncaya kadar bu katliama devam edecektir ... :79:

ALLAH zor durumda olan kardeşlerimize Yar ve Yardımcı olsun
SU-PERISI Tarih: 03.01.2009 15:51
Ey rabbimiz yüce ALLAH celle celâluh...Yeryüzündeki bütün YAHUDİ ve zalim İSRAİLLİLERİ ve onlara destek verenleri, en kısa zamanda ÖLDÜR ve yeryüzünden tamamen yok et ... Ve onları ve destekleyenleri en kısa zamanda sonsuzadek en korkunç Cehennemlerinde azap üstüne azapla cezalandır