Fantastik / Macera / Komedi
Gösterim Tarihi
11 Mart 2005
Yönetmen
Wes Anderson
Senaryo
Wes Anderson , Noah Baumbach
Görüntü Yönetmeni
Robert D. Yeoman
Müzik
Mark Mothersbaugh

2004, ABD

Oyuncular
Bill Murray (Steve Zissou) , Cate Blanchett (Jane Winslett-Richardson) , Owen Wilson (Ned Plympton) , Anjelica Huston (Eleanor Zissou) , Willem Dafoe (Klaus Daimler) , Jeff Goldblum (Hennessey) , Michael Gambon (Drakoulias) , Bud Cort (Bill Ubell) , Robyn Cohen (Anne-Marie Sakowitz) , Noah Taylor (Wolodarsky)

Dünyaca ünlü bir okyanus bilimci olan Steve Zissou kendi adını taşıyan ve Zissou Takımı diye bilinen bir araştırma ekibinin lideridir. Bir önceki açık deniz maceralarında belgesel çekimleri esnasında ortağı bir köpekbalığı tarafından öldürülür ve Zissou intikamını alabilmek için yeniden denize dönmeye karar verir.

Büyük bir ekip kuran bilimadamının aslında köpekbalığından daha önemli sorunları vardır. Hayat hikayesini yazmak için peşinden ayrılmayan gazeteci Jane ve ekibe yeni aldığı Ned. Ned'in uzun yıllardır görmediği oğlu olma ihtimaliyle beraber, her ne olursa olsun denize açılmaya karar verir Zissou ve bütün dünyada geçen efsane olabilecek bir maceranın ortasında bulur kendini.

Filmin Fragmanını Aşağıdan İndirip İzleyebilirsiniz
[URL=http://bvbp-qt.vitalstream.com/LifeAquatic/LifeAquatic_Trailer1_7739_1500.mov]:download:

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 434
favori
like
share
karabi_spider Tarih: 09.03.2005 11:25
saol paylaşımın için