Smart Defrag 1.10

TANITIM

Bilgisayarınızı kullandıkça diskinizdeki dosyalar dağılır ve bu dosya dağınıklığı sisteminizin performansını olumsuz yönde etkiler. Zamanla yavaşlayan ve kararlılığını kaybeden bir bilgisayar kullanmaya başlarsınız. İşte bu sorunu çözmek için IObit tarafından üretilmiş ücretsiz bir araç olan Smart Defrag ile disklerinizdeki dosyaları birleştirebilir ve bilgisayarınızın ilk günkü hızıyla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Smart Defrag sadece derinlemesine bir disk birleştirme işlemi gerçekleştirmekle kalmıyor ayrıca bilgisayarınızdaki disk performansını optimize ederek sisteminizi hızlandırmanıza da yardımcı oluyor. Türkçe ismi ile "Akıllı Birleştirici" olarak adlandırabileceğimiz bu ücretsiz programın tamamen Türkçe dil desteği bulunuyor.

Sisteminizde oluşan dosya dağınıklığına son verebileceğiniz Smart Defrag basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her türlü kullanıcının rahatlıkla üstesinden gelebileceği güçlü bir sistem aracı. Sahip olduğu "Install It and Forget It" (Yükle ve Unut) özelliği ile dilerseniz otomatik olarak arkaplanda sürekli olarak sabit diskinizi en hızlı şekilde çalıştırma olanağı bulabileceğiniz bu program kısa bir zamanda vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini alabilir.

Sürüm 1.02 ile program RAM kullanımı konusunda geliştirmeler yapılmış ve birçok küçük hata düzeltilmiş bulunuyor.


Ekran Goruntuleri

INDIR

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 328
favori
like
share
mawi Tarih: 10.03.2009 20:56
Eline Yüregine Saglik..Paylasimin Icin Tesekkürler..Devamini Bekleriz

E M E G E S A Y G I