Türkiye'nin en önemli rapçilerinden FUCHS'un uzun süredir beklenen "SELAM" adlı solo albümü ON AİR etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Nefret ve İstanbul Attack gruplarındaki performansının ardından bugüne kadar Akbank reklamı, Çılgın Dersane, Çılgın Dersane Kampta ve tüm zamanların en çok izlenen filmi Recep İvedik’te söylediği parçalarla geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Fuchs'n 2 yılda tamamladığı ve birçok önemli rapçinin eşlik ettiği albümde toplam 20 parça bulunuyor.Yıllardır beklenen Nefret albümünün sinyalini bu albümde veren Ceza ve Fuchs birlikte yıllar sonra ilk defa yeni bir parça ile karşımıza çıkıyor. "Nefret Geri Geliyor" adlı parça şimdiden tüm Nefret dinleyenlerinin merak konusu.

Bu albüm için yapılacak olan ilk özel basımda albümü alanlara özel kartonet ve Fuchs posteri hediye edilirken; sanatçı alışılmışın dışında bir selam bölümü hazırladı ve kendisini dinleyenlere özel bir sesleniş yaptı.

Albümün ilk klibini PİSLİCK sponsorluğunda "Öldü Sanma" adlı parçaya, Fuchs’un yaşadığı mahallede klip çekildi. Klipte; İstanbul Attack üyeleri, yakın arkadaşları ve şarkıda featuring yapan Sansar Salvo eşlik etti.


Albüm İçeriği

Forumumuzda Mp3 Sunumu Yasaktır..Albümler Tanıtımdır..
Burada Bilgilerinizi Ve Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share