Tanıtım:
BullGuard Internet Security; masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızı tüm tehlikelere karşı koruyabileceğiniz, içerisinde trojanlara, spam maillere, virüslere, casus yazılımlara ve bilgisayar korsanlarına (hacker) karşı her türlü çözüm aracını barındıran, kurulum aşamasından itibaren Türkçe olarak kurulup çalıştırılabilen bir güvenlik programıdır.

Türkçe Kurulum ve Kullanım Video Linkleri Açıklamanın En Altındadır.

Başlangıçta; Ev ve küçük işletme kullanıcıları için dizayn edilmiş olan BullGuard Internet Security şuanda geldiği noktada satın alındığında standart olarak 3 bilgisayar için lisans verecek kadar kendine güvenen bir programdır.

BullGuard Internet Security Programı;

Antivirus (Virüs Koruması),
Antispyware (Casus ve Reklam Yazılımları Koruması),
Firewall (Güvenlik Duvarı),
Spamfilter (İstenmeyen Mail Süzgeci),
Backup (Online Yedekleme Aracı)
Support (Destek)
modülleri ile tüm özellikleri tek kullanıcı ekranından kolayca erişilebilir vaziyette, tam bir güvenlik yazılımı olarak çalışmaktadır.

Program Modüllerinin Özet Tanıtımları :

Antivirus (Virüs Koruması) :
Tüm dosyalarınızı, e-postalarınızı, anlık mesajlaşma programlarınızı, taşınabilir aygıtlarınızı (usb bellek gibi), indirilen dosyalarınızı tüm detaylarıyla tarar, etkin güvenlik sağlar.
Hızlı ve güvenli tarama motoruyla, gelişmiş teknolojisi ve henüz yeni çıkmış virüsleri tespit etmeye yarayan sezgisel tarama teknolojisiyle oldukça başarılı bir modüldür.
Yüksek güncelleme oranıyla diğer rakipleriyle rekabette oldukça başarılı.

Antispyware (Casus Yazılım Koruması) :
Bilinen tüm casus ve reklam içerikli yazılımları siler ve bilgisayarınızdan kalıcı olarak kaldırır.
Dosya arama ve temizleme, registry (kayıt defteri) girişleri ve cookie leri (çerezler) en derin şekilde tarayarak bilgisayarınızdaki bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlar.
Sık sık anlık güncellemeler ile veritabanını yeniler.

Firewall (Güvenlik Duvarı) :
İnternet üzerinden bilgisayarınıza izinsiz girişleri ve giriş denemelerini otomatik olarak engeller.
İnternet bağlantınız üzerinde tüm kontrolün sizde olmasını sağlar.
Yeni Başlayanlar için ve Uzmanlaşmış Kullanıcılar için kullanıcı ayarları mevcuttur.

Spamfilter (İstenmeyen E-Posta Süzgeci) :
Ayrıntılı tarama yöntemleri sayesinde e-posta yoluyla gelebilecek her türlü dolandırıcılık araçlarına karşı önlemi bünyesinde bulundurur.
Çok kullanılan e-posta programlarıyla tam uyumluluk içerisinde çalışabilmektedir.
İzin verilen ve izin verilmeyen adres listeleri sayesinde istenmeyen e-postalardan daha çabuk kurtulma şansınız olmaktadır.

Backup (Online Yedekleme) :
5 GB a kadar ücretsiz olarak verilerinizi online yedekleme imkanı, limitsiz sürüm yükseltme imkanı. (Deneme sürümü kullanıcılarına 100 mb a kadar yedekleme yeri olanağı veriliyor.)
Dosya deponuza dünyanın heryerinden sorunsuz erişebilme imkanı.
Yedeklerinizi yerel sürücülerinize, çıkarılabilir aygıtlarınıza da kaydetmenize yardımcı olacak adım adım uygulama sihirbazı desteği.

Support (Destek/Yardım) :
Programın kendi ekranı içerisinden, hiçbir siteye girmeden, e-posta programı ve benzeri ekstra hiçbir şeye ihtiyaç duymadan, haftanın 7 günü, 24 saat destek alabilir (2 aylık deneme sürümünde bile), gönderdiğiniz yardım taleplerine 1 saat içerisinde cevap alabilirsiniz.İngilizce olarak yazıp, operatörlerden anında cevabını alabilirsiniz. Destek özellikleri Test edilip denenmiştir.

İsterseniz üretici sitesinden Live Chat Support (Canlı Destek) ile anında sorunuzu Asgari Sistem Gereksinimi :
Windows Vista/XP/2000 İşletim Sistemlerinden herhangi biri,
200 MB boş disk alanı,
Microsoft Internet Explorer 5.5 veya daha üzeri versiyonlu İnternet tarayıcı
DVD/CD-ROM Sürücüsü

NOT :
Program kurulumundan itibaren Türkçe olarak kurulabilip, tüm ekranları ve mesajları ile birlikte başarılı bir çeviri ile Türkçe olarak kullanılabilmektedir. Türkçe çevirisini kimin yaptığını bulamadım ama bulup tebrik edilecek bir çeviri olduğu görüşündeyim.
Programı ilk kurduğunuzda ve ilk çalıştırmanızda sizden sadece e-posta adresinizi girmenizi isteyen, ileriki kullanımlarınızda işinize yarayabilecek bir üyelik ekranı çıkacaktır.

İşletim Sistemlerine Göre Kurulum Dosyaları :
Aşadaki linklerdeki dosyaları üzerine tıklayarak veya linkin üzerinde sağ tıklayıp "Hedefi Farklı Kaydet" seçeneğini tıklayarak kaydedebilirsiniz.
Uyarı : Bu tanıtım sayfasındaki "Programı İndir" butonu ile indireceğiniz kurulum dosyası 1.seçenekteki dosyadır yani Windows Vista/XP/2000/2003 için olan kurulum dosyasıdır. Diğer işletim sistemi sürümlerini kullanıyorsanız lütfen aşağıdaki linklerden size uygun olanını seçerek indiriniz.
Windows Vista/XP/2000
Windows Vista/XP 64-bit

Program Lisans Süre ve Fiyatları :
Program 3 değişik kullanım alanı seçeneği ve fiyatıyla YTL üzerinden satılmaktadır, bu seçenekler aşağıdaki gibidir :

FİYAT TABLOSU
Bronz Üyelik
1 Yıllık : 44,95-YTL
2 Yıllık : 67,95-YTL.
Yedek Alanı : 5 GB

Gümüş Üyelik
1 Yıllık : 64,95-YTL
2 Yıllık : 97,95-YTL
Yedek Alanı : 7 GB

Altın Üyelik
1 Yıllık : 144,95-YTL
2 Yıllık : 217,95-YTL
Yedek Alanı : 15 GB

Satın Alma Süreci : Programı satın almak isteyen ziyaretçilerimiz bu adresten 30 gün para iade garantisiyle, YTL para birimi ile, kredi kartı, Paypal ödeme sistemi, Çek bilgilerini girerek veya EFT/Havale bilgilerini girerek kolayca satın alabilirler.

Editör Test Sonuçları ve Yorumu :

Üretici Sitesindeki Programı Windows 2003 ve Windows XP Professional işletim sistemlerinde kurup, tarama yaptırdım, 25 GB veriyi (675.000 dosya) yaklaşık 35-40 dakikada taradı, bulduğu sonuçlara ben bile şaşırdım. 2 GB RAM (bellek) olan makinemde hiçbir ağırlaşma ve kilitlenme olmadan ben normal işlerimi yaparken o taramasını yaptı, temizleyebildiğini temizledi, temizleyemediğini analiz için gönderip göndermeyeceğimi sordu, göndermesini istedim, yaklaşık 30 dakika sonra kritik bölgelere bulaştığından silinemeyip karantinaya taşıdığım trojanlarımı nasıl sileceğimi anlatan detaylı bir e-postanın posta kutuma geldiğine şahit oldum, hem sevindim hem de böyle güzel bir hizmeti deneme sürümünü kuran bir kullanıcıya bile verdikleri için canlı destek hattına girip üretici firmayı tebrik ettim, orada da bir sorun yaşamadım. Bilgi Paylaşımı Forumu

kısmına girip, virüs temizleme araçları, yardım dökümanları (deneme sürümü kullanıcıları ve kayıtlı kullanıcılar), en son virüs uyarıları gibi bilgileri de elde edebilirsiniz. Eğitim Videoları :
Türkçe Kurulum ve Kurulum Sonrası Üyelik/İlk Çalıştırma Videolarını bu adresten edinebilirsiniz.

Eğitim Videoları Sitemiz Editörlerinden Acne tarafından yapılmıştır.

Versiyon Yenilikleri :
Koruma yöntemleri arttırıldı, kullanılabilirliği geliştirdi, performansı arttırıldı.
Spam (istenmeyen posta) filtresi geliştirildi.
Yedekleme alanı en düşük üyelik seviyesinde 5 GB a çıkarıldı.
BullGuard Internet Security DownloaD

DownloaD

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 451
favori
like
share
turkbey Tarih: 30.08.2009 02:29
tsk