HandyBits İndir-EasyCrypto İndir-Deluxe İndir

Program Açıklaması :
Kişisel kullanım için ücretsiz olan bu uygulama ile USB belleklere kaydettiğiniz dosyalara şifre koyabilir ve meraklı gözlerden belgelerinizi koruyabilir veya kaybettiginizde başka kişilerin eline geçmesine engel olabilirsiniz.
128 bit BlowFish şifreleme algoritmasını kullanan yazılımın şifrelerini kırmak neredeyse imkansız. Sadece bellek değil aynı zamanda kendi pc'nizdeki klasör ve belgeleriniz için de gerekli olabilecek bir yazılımdır.
Kullanımı kolay olan programın kurulum dosyasını da USB belleginize kopyalamayı unutmayın çünkü bellekte şifrelediğiniz dosyalara başka bir bilgisayardan da ulaşabilmek için uygulamayı diğer bilgisayara da yüklemeniz gerekir.
Programın diğer özellikleri arasında, güncellenebilir olması (internete bağlı olmanız gerekiyor), sadece dosya olarak değil klasörleri dahi şifreliyor olması, açılışta belirlediğiniz dosyaları şifrelemesi, şifrelenen dosyaların şifresini kaldırdığınızda ilgili dosyanın direkt olarak açılmasını sağlaması sayılabilir.
10 farklı dil desteği arasında türkçe olmaması bence yazılımın tek dezavantajı.
İsterseniz kendi başına açılan exe dosyalar yaratabilir ve başkasına gönderebilirsiniz. Karşıdakinin tek yapması gereken doğru şifreyi girmesidir. Oluşturulan bu uygulamalara gerekirse dosya veya klasör ekleyebilirsiniz.
İnternet tarayıcısı ile entegre olduğundan seçilen dosya veya klasörü sağ tuş menüsünden direkt olarak şifreleyebilir ya da şifresini kaldırabilirsiniz.

Kısaca..

Klasörlere Şifre Koyma.
Usb Belleklere Şifre koyma.

HandyBits EasyCrypto Deluxe
5.5.0.281 DownloaD

buradan

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 409
favori
like
share
crazyossie Tarih: 02.12.2009 01:03
link yenilendi